Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyén gondolkodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyén gondolkodok róla?

Figyelt kérdés

22/L vagyok nem engedtem közel magamhoz senkit,de az első szerelmem távkapcsolat volt,(nem tudtunk találkozni).

Ennek is vége, és ugy érzem nem kevés idő kell hogy elfogadjam a tényleges VÉGÉt és feldolgozzam, nos ha tegyük fel 24-25 éves leszek mire helyre jövök és ujra magamhoz engednék valakit ,aki nem csak táv ,az szerintetek baj?

(Érzelem nélkül nem tudok bárkivel együtt lenni,mert akkor undorodnék magamtól)


2010. nov. 1. 09:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

jó látni hogy van még ilyen lány:)

gyere hozzám feleségül :)

bár még csak 17 vagy :D de megoldjuk :D

2010. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó hallani hogy vannak még ilyen fiúk :)
2010. nov. 1. 09:09
 3/13 anonim ***** válasza:
*jaj elírtam :D bár még csak 17 vagyok :D
2010. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
am attól még hozzájöhetsz :D hogy csak 17 éves vagyok :D nemsokára úgy is 18 leszek
2010. nov. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Látatlanban elvennél feleségül?
2010. nov. 1. 09:27
 6/13 anonim ***** válasza:

gondolom átlagos lány vagy .. ápolt igényes :D

de :D ezek alapján simán :D

ha meg ilyen vagy úgy is egyből beléd szeretnék :)

2010. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az átlagos lányokról ,itt gyakorikérdéseknél olvashatsz,ki számít annak és ki az aki nem.

nem vagyok olyan lány akitől minden pasi elájul, szerencsémre :)

Ha engem valaki megszeret azt ne azért tegye ,mert jó velem villogni,hanem mert ha külsőleg meg is változok a belsőm a régi marad mindig,és azt fogja szeretni...

2010. nov. 1. 09:39
 8/13 anonim ***** válasza:

én nem szeretem a pláza meg az ilyen mű model babákat :D..

sokkal többet egy egy barna,fekete hajú átlagos :D nem is baj ha nem módélalkatú :D sőt ne is legyen olyan :) szóval érted :D

2010. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nagyrészben igazad van, ha így érzed akkor tegyél így. De az idő feletted is elszáll, 2-3 év várásnak értelmét én nem látom. Addig egyedül leszel ismét. És ha 5 hónap múlva megismerkedhetnél egy kedves fiúval, akkor majd azt mondod neki, hogy bocsi, de most senkit sem akarok magam mellé. Ezt a feldolgozási időt ne így fogd fel, ennek nincs sok élrtelme. Hidd el, ha jönne most egy nagyon jó lehetőség egy srác személyében, nem várnál semennyit. javaslom, hogy így tegyél, a jónak ígérkező lehetőségeket ne szalaszd el. At utolsó mondatoddal teljesen eggyetértek, ha tudod, tartsd be, és nem sok csalódás fog érni. Sok sikert! 24/F
2010. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ma 09:46 akkor lehet tényleg elvehetnél feleségül,feltéve ha férjhez szeretnék menni :D

Utolsó válaszoló nem akarok éveket várni,mert ismerkedem interneten keresztül most is, csak hogy újra megbízzak valakiben ,és hogy ne a volt "táv"barátom keressem és lássam mindenkiben ehhez nekem még idő kell.

Mások érzéseivel pedig inkább nem játszok,csak azért hogy ne legyek egyedül.

2010. nov. 1. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!