Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hülyén gondolkodok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyén gondolkodok róla?

Figyelt kérdés

22/L vagyok nem engedtem közel magamhoz senkit,de az első szerelmem távkapcsolat volt,(nem tudtunk találkozni).

Ennek is vége, és ugy érzem nem kevés idő kell hogy elfogadjam a tényleges VÉGÉt és feldolgozzam, nos ha tegyük fel 24-25 éves leszek mire helyre jövök és ujra magamhoz engednék valakit ,aki nem csak táv ,az szerintetek baj?

(Érzelem nélkül nem tudok bárkivel együtt lenni,mert akkor undorodnék magamtól)


2010. nov. 1. 09:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

egyre inkább szimpatikus leszel :D

amúgy nem akarsz még férjhez menni :D?

2010. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen. Azért jobb lett volna ha kicsit korábban kezdesz kapcsolatokba, hogy meg is tanuld kezelni a végüket és ne élj minden kapcsolatod után három éves depresszióban. Az első mindenkinek nehéz, aztán egyszer könnyebb lesz.


20/L

2010. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Lehet egyre furább leszek, de csak akkor megyek férjhez ha jónak látom ,és minden egyéb más ami fontosabb mint a papír meg van.Feleslegesen pénzt nem költök, az kell másra,a boldogsághoz pedig papír nem kell.

Utolsónak:

Tudom ,hogy könnyebb lett volna,de az én hibám,hogy nem lett mert akik közelítettek eltoltam magamtól.

Akinek fontos leszek az feltöri a falat, egy valakinek sikerült.Szóval nem vagyok reménytelen eset,csak az életemben nem a pasizás állt az első helyen...

2010. nov. 1. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!