Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem néz ki hülyén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem néz ki hülyén egymás mellett egy olyan pár akinek a fiú tagja fehérbőrü a lány pedig kreol?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nézne ki hülyén?
2011. aug. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem!:D Sztem az tök egyedi pár.:)
2011. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a barátom egész nap tűző napon dolgozik póló nélkül és eléggé szépen le van barnulva, én meg fehérebb vagyok az átlagnál... nem mondom van kontraszt rendesen de eddig senki nem nézett furán. :-)

amúgy meg tök mindegy h milyenek vagytok egymás mellett ha szeretitek egymást :-)

21 L

2011. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rendesfiú/19 ***** válasza:
100%
szerintem az ilyet nem igazán figyelik. Egy négernek is lehet fehér barátnője.
2011. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DrBadru ***** válasza:
Ott van Seal és Heidi Klum.. őket sem érdekli a szín, ahogy senki mást sem :)
2011. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem,ha teged ez zavar,az a gond ibkabb
2015. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!