Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mióta próbálkozik a babával...

Ki mióta próbálkozik a babával? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Én októberben hagytam abba a fogamzásgátló szedését, azóta próbálkozunk sikertelenül. Hétfőre nem vártam volna, de ma már volt egy kis barna folt a tisztaságin. A cikkusom nem óramű pontosságú és volt olyan ciklusom is amikor nem volt ovulációm. Már hónapok óta szedek mindenféle vitamint, teákat iszok stb de teljesen feleslegesen. Ovu tesztelek már régóta és 2 hónapja már a peteérésem is követve van ultrahangal.

Kivizsgáltatni magam májusban akartam elkezdeni, de sajnos a mostani helyzetben ez szerintem nem lesz lehetséges.

Nagyon szomorú vagyok, tudom hogy még nem próbálkozunk olyan régóta, de a ciklusom nem tökéletes és a lelkem mélyén érzem hogy spontán nem leszek terhes.


2020. ápr. 9. 10:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Lemaradva nem vagytok :) Támogassátok egymást a párotokkal, bízzatok benne, hogy bizony egyszer szülők lesztek :) Nem szabad tragédiaként felfogni. Annál nagyobb lesz az öröm, amikor majd sikerül. Amint lehet, majd menjetek el ketten kivizsgálásra ( őszintén megvallva, mondhatjártok, hogy már több mint egy éve próbálkoztok, mert akkor nem zavarnak el. ) Egy egy vérvételt megcsinálni, nem olyan bonyolult és egyből okosabbak lesztek mi az a kis probléma, ami gondot okoz. Minden jót nektek és sosem szabad feladni :) Ezt nem is lehet :D
2020. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Van egy majd 6 eves gyerkoc, 10 honap volt. 3 eve azota: atjarhatosagi, vizsgalatok, minden oke, megis verzek allandoan, de minden oke. 2 inszem, de koszonom nem kell tobb, nem reszletezem, de nem volt ram jo hatassal. A hormonkotol cisztasodtam. Most mentem volna kontrollra, de nem megyek. Nem segitett se aviva, se gynex, se semmi. 36 vagyok, ferjem 39. Majd latjuk a tobbit. Elmeletileg okek vagyunk (cukorterheles, endokrinologus, atjarhato vagyok, es a ferjem eredmenye is tokeletes). De akkor is verzek, vagy barnazok 2 mensi kozott is. Hat igy. Orulok, hogy van gyerkocunk. Most vele foglalkozok sokat, iskola elott allunk. Kitartast mindenkinek!
2020. ápr. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az első 4 hónap volt, a második 8 hónap.

22 és 26 évesen szültem.

A jelenlegi párommal már 1 éve próbálkozunk, idén már 32 vagyok, ő meg 50+... Minden hónapban sírhatnékom van, hogy nem sikerül... Nekünk már nincs sok időnk :/ orvoshoz párom nem szeretne menni. Úgyhogy vitaminok stb-t szedjük és marad a remény...

2020. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lassan 4 eve probalkozunk es epp most zajlik a masodik vetelesem. 2 terhesseg - 2 veteles. Jelenleg nem latom a fenyt az alagut vegen :(
2020. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom 14es🙁 Nekem 2 hete ment el az elso terhessegem... Mi majdnem 5 eve probalkozunk, sajnos sokat vartunk avval hogy orvoshoz menyjunk (parom nem akart, merthogy menni fog az majd termeszetes uton is). Mint kiderult termeszetes uton majdhogynem eselytelen teherbe esnunk. A sperma szint sajnos a legjobb esetben sem erte el a 2 milliot. En aztbtanacsolom mindenkinek hogy ha 1 ev alatt nem jon ossze jobb orvoshoz fordulni. Sajnos nekunk noknek kevesebb idonk van ezert is jobb mihamarabb tudni ha baj van, igy nyer egy kis idot az ember amig kitalalja a kovetkezo lepest. En nem otthon elek, igy nemtudom Magyarorszagon ez hogy van, nalunk ingyenes 3 lombik, viszont tobb mint 1 eves a varolista. Ha hamarabb akarod akkor kemeny penzeket kell fizetni amit ossze is kell sporolni. Csak ezert irtam hogy jobb mihamarabb orvoshoz menni

Sajnos ennis ugy erzem mint a kerdezo; nem erzem hogy en valaha is anya leszek. Ahogy az evek mulnak, egyre kevesebb eselyem van ra es most vagyok 34.

2020. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!