Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt. Mai nap...

Terhességi teszt. Mai nap teszteltem. De nagyon halvány Dokihoz mikor érdemes menni? Érdemes?

Figyelt kérdés

Ma késik 2 napja,utolsó menstruációtól nézve ha baba van 4+3 napos.

Mivel volt már vetélésem aggódom a halványsága miatt,de nem tudom mikor kellene dokihoz menni,lehet ilyen korán hülyének néz még. :( na meg semmit nem lát,max vastagodott méhnyálkahártyát. :/

[link]



2020. márc. 31. 15:36
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem bírtam ki hogy 2 hetet bizonytalanságban töltsek így 2 napja voltam uhon. 25mmes petezsák és 10mmes embrió. Jó szívhang! ♡ :) már nyugodtabb vagyok! Persze a jövőhetire is elmegyek...
2020. ápr. 25. 21:34
 32/34 anonim ***** válasza:

De, orulok!

Vegul hol voltal dokinal? Sztk vagy magan? Flottul ment a vizsgalat? Sajnos en is verezgettem az elso terhesseg alatt, es most felek, ha a masodiknal is ez lesz vajon lesz-e doki aki fogad? :(

2020. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Kedves 32-es!


Hogyne lenne. Engem is rémisztgettek hogy nem lesz normális ellátás. Hát van. Klinikán is fogadtak 1 hete,igaz lehet csak azert mert volt enyhe vérzésem és kötelesek ilyenkor. Ennek ellenére oda fogok járni mert az SZTK ahok voltam pár napja...nos az minden csak nem rendes ellátás. 3 hete kaptam oda az időpontot,akkor még azt hittem csak oda mehetek. Futószalag az egesz. Uh 4 azaz négy perc volt... igen maga terhes,van szívhang,10mm. Ennyi. :( Doki is épp ilyen felületes volt. Azt sem kérdezte van-e panaszom. Hogy hanyadik terhesség,hogy volt-e bármi gond az előző terhességeknél. Semmi. Kiadta a vérvételes papirokat és hogy menjek majd a Honvéd kórházba a 12.hét körül. Aztán jöjjek ezekkel vissza. :(

2020. ápr. 27. 11:42
 34/34 A kérdező kommentje:

12.heti uhra a kórházba. Mert nekik nincs jó gépük. Nem is láttam azt hogy mit mért az uhos. Csak egy mini monitoron nézte ő.

Ma vagyok 8+2

2020. ápr. 27. 11:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!