Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt. Mai nap...

Terhességi teszt. Mai nap teszteltem. De nagyon halvány Dokihoz mikor érdemes menni? Érdemes?

Figyelt kérdés

Ma késik 2 napja,utolsó menstruációtól nézve ha baba van 4+3 napos.

Mivel volt már vetélésem aggódom a halványsága miatt,de nem tudom mikor kellene dokihoz menni,lehet ilyen korán hülyének néz még. :( na meg semmit nem lát,max vastagodott méhnyálkahártyát. :/

[link]



2020. márc. 31. 15:36
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Kedves 4es!


Nem tudom mi legyen... emiatt is tettem fel a kérdést. Már-már azt gondoltam elég a 7.héten április közepe körül,húsvét után.

De most még bizonytalanabb lettem. 🙈

Lehet most nincs is progi hiányom,csak a lelki biztonság miatt szedem. Védőnő azt mondta ártani nem árt,de ha nem múlt volna el akkor emeljem a dózist. Ez este volt. Másnapra elmúlt. Csak ugye tilos abbahagyni.

Szóval te mennél a helyemben így is korábban dokihoz?

Mindenképp írj ha voltál majd dokinál!! :)

Írhatok privit?

2020. márc. 31. 16:28
 12/34 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Én biztosan mennék, ha kinevet, hogy feleslegesen aggódom, ha nem...

Várom a privit! 🙂

2020. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Kedves 10es!


Igen a másik meg ez!! Ettől féltem,hogy akadozik a terhes ellátás. :( ellentétes infókat kapok. Van aki azt írja ugyanúgy zajlik mint vírus előtt. Mas meg hogy az uh-okból is csak a legszükségesebbet csinálják meg.

Több mint 2.5 hete ki sem léptem a kapun... akkor mennék ha tényleg nagyon fontos,ha éreznem hogy baj van persze gondolkodás nélkül indulnék.

2020. márc. 31. 16:32
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En 5+2 hetes vagyok. Osszel volt egy vetelesem most clostyval jott csak ossze. Alapvetoen azt mondta a doki h ne izguljak es eleg a 7-8 heten UHra mennem es szedjek terhesvitamint, megnerotot, d vitamint. Viszont tegnap este nagyon eros gorcsom lett aztan elkezdtem verezni. Rohantunk az ugyeletre. Ott azt mondta a doki nem lat semmi olyat ami azonnali beavatkozast igenyel csak egy 5 mm es kezdemenyt. Mondta ha visszajon a gorcs menjek vissza. Ma delelott ujrakezdodott ugyhogy visszamentunk szerencsere ma rendelt a sajat dokim. Kaptam ustot ill h noveljem a magnerotot 2*1 rol 3*2 re es pihenes, fekves. Szoval sztem ha nincs semmi extra panaszod nem erdemes UHra rohanni, latni erdemben nem sokat fog.
2020. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok már, de mi a francnak menne 4 hetesen orvoshoz, ha amúgy meg progeszteront is szed? Mégis mit tud az orvos csinálni? Semmit. Max progit felirni, amit amúgy is szed.

Totálisan felesleges orvoshoz rohangálni, nem egy UH-tol fog megmaradni a terhesség.

7 hetesen menj el.

2020. márc. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
25%

10es vagyok. Azert mert verzett, es volt mar vetelese. Nem azt mondom, higy rohanjon, csak ha nem rendezosik a helyzet legalabb beszeljen a dokival, hogy nezze meg ne adj eg nehogy mehen kivuli legyen. En se voltam dokihoz rohangalos, de ha a verzessel nem mentem volna most nem lenne gyermekem. Ennyi. Akinek semmi panasza ne is menjen, felesleges! De a verzes sose volt olyan panasz amit figyelmen kivul lehet hagybi!


Kerdezo! Ha progi hatott abban az esetben en sem rohannek fejvesztve, de ezt ugyis neked kell erezni! Remélem minden ok lesz!

2020. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
58%

Vérzésre VOLT. Nem is vérzés, rózsaszínes folyás. 1 napig...

Most van? Nincs. Szedi a progit? Igen.

Látna most valamit az orvos? Nem. Tud bármi többet tenni jelen helyzetben? Nem.

Akkor minek menjen?

Nyilván ha elkezd dőlni belőle a vér, akkor menjen, de amíg panaszmentes és a progit is szedi, minek menjen orvoshoz? Meg a méhen kívülit se látják 4 hetesen.

Kérdezo: ha nincs panaszod, 3 hét múlva menj el. Ha rózsaszínes folyás ismétlődik, emeld meg a progeszteront. Akkor menj elobb orvoshoz, ha bőven vérzel vagy nagyon fáj a hasad (menzeszszerű enyhe görcs normális).

2020. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Èn ugyanígy voltam, csak kèt vetèlèssel a hàtam mögött, most itt fekszikmellettem a 8 hónaposom es közben 8 hetes vok.4. Hèttöl kapom a progeszteront se ùgy h a doki elküldte a receptet emailbe ilyenkor mèg nem kell orvoshoz menni
2020. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Mivel volt már vetélésed, így minnél hamarabb ahogy lehetséges. Nehogy várj a 7-8. hétig. Kapsz esetleg gyógyszert ami segít megtartani.
2020. ápr. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
DE FOGJÁTOK MAE FEL, HOGY AZT A GYÓGYSZERT, AMIT MEGTARTÁSÁRA ADNAK, MÁR SZEDI!!!!!!! Akkor minek menjen el, ha többet úgy se tudnak csinálni?
2020. ápr. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!