Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt. Mai nap...

Terhességi teszt. Mai nap teszteltem. De nagyon halvány Dokihoz mikor érdemes menni? Érdemes?

Figyelt kérdés

Ma késik 2 napja,utolsó menstruációtól nézve ha baba van 4+3 napos.

Mivel volt már vetélésem aggódom a halványsága miatt,de nem tudom mikor kellene dokihoz menni,lehet ilyen korán hülyének néz még. :( na meg semmit nem lát,max vastagodott méhnyálkahártyát. :/

[link]



2020. márc. 31. 15:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,7-8.héttől lenne érdemes! :) egyébként gratulálok :)
2020. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%
2-3 hét múlva, ez egy szép pozitív teszt.
2020. márc. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
1.vagyok, még annyi hogy szerintem konzultálj a dokiddal. Mond el neki ezt, és kérdezz rá hogy mikor is menj. De szerintem egyből úgysem fog hívni. Bár a 6.héten már szívhangnak is kellene lennie, de a kérdés a dokid mit mond :)
2020. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont egy hete volt nagyjából ilyen a tesztem, február 28-án kezdődött az utolsó ciklusom. Pénteken kellett mennem dokihoz, sajnos csak segítséggel sikerült, úgyhogy muszáj volt mennem. Azóta már szépen megerősödött a tesztem, de nekem kellett a megnyugtatás. Ja és 3,5 mm-es petezsákot már látott is.

Szerintem menj el, az a biztos. Kitartást! 🤗

2020. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es!


Nekem február 29én volt utoljára. :)

Előző terhességnél progit kellett szednem. De úgy sem maradt meg csak a 9.hétig :(

Bár lehet későn kaptam 6.5 hetesen mentem és már akkor kisebb volt a koránál.

2020. márc. 31. 15:49
 6/34 A kérdező kommentje:

Kedves 1es!

Sajnos a dokim külföldre ment,úgyhogy újat kell keressek. Sote Klinikánk csak fogad valaki...

2020. márc. 31. 15:51
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.


Akkor konkrétan egy idősek vagyunk. 🙂


Én is kaptam utrogestant, 2x2 darabot kell használnom.

Én azonnal bejelentkeznék a helyedben bárhova ahol fogadnak, az előző után nem mernék kockáztatni.

2020. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

4es

Igen 🥰

Bevallom én már szedem magamtól(védőnővel egyeztetve) az Utrogestant. Van itthon két dobozzal.

Este 1szem kapszula hüvelhüvelybe,mert pár napja volt enyhe rózsaszínes folyás a wc papíron. Igaz előtte együtt voltunk lehet vmit megsértett. De teljesen kiborultam az idegtől!! Hogy nem lehet megint ugyanaz!! De most hogy írod hogy 2x2 szedsz lehet kevés a 100mg/nap. Vérvétel alapján adagolták? Nekem régebben sem nézték,csak mondtam 4 hetesen picit barnaztam de elmúlt. 6.5 hetesen kaptam a progit.

2020. márc. 31. 16:09
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Ismét 4-es.


Többször volt ciklus követésem, mindig alacsony volt a progi. Mivel csak stimulációval sikerült teherbe esnem így alapból adták. Voltam vérvételen, várjuk az eredményt. Nem volt se vérzés, se barnázás, se semmi. Bízom benne, hogy minden rendben lesz. A tegnapi tesztem már ugyanolyan erős volt, mint a kontroll csík.

Így akkor nem is fogsz menni dokihoz amíg nem muszáj?

Nekem április 8-án kell mennem újra.

2020. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a babához!

Keszulj azert fel, hogy most nem biztos, hogy fognak fogadni,csak ha verzel max. Szoval ha beszelsz dokival mindenkepp emlitsd hogy volt mar vetelesed, es higy most is vereztel. Sajnos hetekben csak surgos vagy kotelezo vizsgalatok vannak szinte mindenhol! Kellemes babavarast!

2020. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!