Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt. Mai nap...

Terhességi teszt. Mai nap teszteltem. De nagyon halvány Dokihoz mikor érdemes menni? Érdemes?

Figyelt kérdés

Ma késik 2 napja,utolsó menstruációtól nézve ha baba van 4+3 napos.

Mivel volt már vetélésem aggódom a halványsága miatt,de nem tudom mikor kellene dokihoz menni,lehet ilyen korán hülyének néz még. :( na meg semmit nem lát,max vastagodott méhnyálkahártyát. :/

[link]



2020. márc. 31. 15:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Utolso, most miert idegeskedsz?

Ugyis azt fogja csinalni a kerdezo ami neki jo! En se lettem volna nyugodtabb ha azt irja valaki, hogy tobbet nem tudok csinalni.. volt mar vetelesed? Evekig probalkoztal? Megjartal mar par korhazat? Nem tudhatod, hogy kinel hogy all a dolog. Engedd el..

2020. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
74%
Miért idegeskedem? Mert egészségügyben dolgozom, és ezt a rengeteg indokolatlan baromságot nekem kell "ellátni". Direkt el van mondva, hogy feleslegesen ne mászkáljunk orvoshoz a saját magunk, a többi ember és az eü dolgozok védelmében is. Márpedig a panaszmentes terhesség úgy, hogy az illető még progeszteront is szed, igen is indokolatlan. Elhiszem, hogy szar annak, akinek volt már vetélése, de egy nyomorult hüvelyi UH nem fogja megmenteni a terhességet. Szedje a progeszteront és maradjon a fenekén 7. Hétig, úgy sem tudunk vele mit kezdeni, csak ha dől belőle a vér. És legalább nem kapja el a vírust, amiről halvány lila fingunk sincs, hogy az első trimeszterben mit csinál a magzattal...
2020. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Rengeteg tanulmány kimutatta, hogy a progeszteron nem ér semmit ilyen esetben. Teljesen felesleges dokihoz menned 3 hétig, nem tudja ő se megakadályozni az ilyen korai vetéléseket. Ha másodszor is elvetélsz, akkor érdemes kivizsgálni az okát ( TSH, thrombophilia stb). Most próbálj nyugodt lenni, és elfogadni, hogy egy pár hetes terhességre nincs semmi hatásod se neked se a dokinak. Én is átéltem ezt, sírtam napokig, amikor véreztem. Ha maradni akar, fog.
2020. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Basszus, beszelunk itt a semmin... feljebb 1-2 embert leszamitva, mindenki azt irta, ha nem verzik, nem SOS mennie. Pont.
2020. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ!

Sajnálom,hogy indulatokat szült. :(


Teljesen jól vagyok,leszámítva az álmosságot és az enyhe derékfájást napok óta,tesztem erősödött. :) ma vagyok 5+2


[link]


Progeszteront szedem minden este 1 kapszula/100mg.


20-án mennék dokihoz 7+2naposan

Utána írok még,ha gondoljátok...

2020. ápr. 6. 14:55
 26/34 anonim ***** válasza:
Orulok, hogy jol vagy, ez a lenyeg!! :)
2020. ápr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam dokinál.

6+6 naposan tehát a 7.hétben

23mm-es petezsák(ami kicsit nagy) es 5mm-es szikhólyag. Pulzálás még nincs

Kisebb kb.1 héttel. Uh kontroll kell majd.

2020. ápr. 18. 17:51
 28/34 A kérdező kommentje:
Utrogestant emelték napi 4 kapszulára
2020. ápr. 18. 17:54
 29/34 anonim ***** válasza:

Egészségügyben dolgozol? Ott is ilyen flegmán viselkedsz a betegekkel mint itt ahogy írsz?

Személy szerint én nem olvastam amit a kedves kérdező később írt, hogy már magától elkezdte szedni a gyógyszert. De én pl 3 vetéléssel a hátam mögött most ismét terhesen azt mondom igenis el kell menni minnél elöbb! De nyilván ha már szeded a gyógyszert így más :)

Szívből gratulálok!

2020. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2020. ápr. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!