Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes e vagy nem? 3.5 hete...

Terhes e vagy nem? 3.5 hete voltunk együtt.3 hete kellett volna megjönnie neki.

Figyelt kérdés
És Nem jött még meg pedig védekeztünk (ő nem akart én igen)Miért nem jött meg neki? Ő azt mondta mindíg pontosan jött meg neki. 15 éves amúgy. Vagy lehet hogy csak azért mert lehet hogy felfázott? Állítólag csinált terhességi tesztet és kimutatta hogy terhes (én nem láttam) Meg hogy állítólag hízott meg nagyobb lett a melle (szerintem meg fogyott:D) Meg hány szédül meg egyszer elájult. Szerintem csak hülyít. Ki mit mond?
2008. nov. 21. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
vedd rá, hogy a te jelenlétedben csináljon tesztet. vagy menjetek el orvoshoz. 15 évesen még nem kellene szülővé válnotok! mihamarabb cselekedjetek!
2008. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy csak "hülyít",kiváncsi esetleg,hogy reagálnál rá ha terhes lenne. De szerintem ezt ő se gondolhatja komolyan, hogy ennyi idősen gyereket kellene vállalnia!!!! Ez nagy felelőtlenség,hisz még ő is "gyerek". És máskor, ha te tudod,hogy még nem akarsz gyereket,akkor védekez!!!!/legyen neked több eszed/

Azért járj utána mi az igazság!!

2008. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak: írta, hogy védekeztek!
2008. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hülyít. 5 nappal a mensi előtt kevés az esély a teherbeesésre. kérd meg előtted teszteljen!
2008. nov. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg igy akar lekötni maga melett. mert ez nemhülyités szerintem . ez beteg!!!!

mi az hogy 15 évesen ő nemakart védekezni???éshogy potiziv a tesztje és megsem mutatja?akkor menzi előtt 5 nappal voltatok eggyütt és szerintem igy nemeshetett teherbe.Ha nekem pozi a tesztem minimum hogy megmutatom a páromnak. szerintem ez beteg most ezt csinálják a lányok hogy azthiszik a mai világban meglehet gyerekkel tartani egy férfit.Ne dőlj be neki ez nemigaz. kérdezd meg tőle hogy mennyi a hője reggel hüvelyben és mod neki hogy ha 36.5 alatti akkor terhes. Ami persze pont nemigaz mert ha a reggeli hő 37 körüli akkor jent babát. szoval verd át hátha kiderül a turpisság ha aztmondja megmérte és alacsony a hője tuti csak szivatni akar és kitalálta az egészet

2008. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szuper ez tényleg nagyon jó ötlet!!!! Reméljük nem tudja, hogy 37 körül kell legyen!

Mondd neki ezt, zseniális!!!! és írj, mi volt!!! :o))))

2008. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
utolso előtti vagyok.:ird meg légyszi mi lett kiváncsiak vagyunk
2008. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ok megcsinálom... Hátha.. kiderül...
2008. nov. 21. 16:57
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem megy bele és a terhességi tesztet is kidobta... (Cinkes... Cinkes...)
2008. nov. 21. 22:43
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem kamu ne higgy neki.ugyan miért nemakar belemenni egyszerü hőnézésbe????????és miért dobta ki ugyan a tesztet? ha ennyire akarja a babát akkor megmutatta volna keked is örömében. akkor mond el neki hogy te láttad a tesztete a kukában és láttad hogy nega lett. erre ugyan mitszol. jácd már ki te is őt!!!!!!!!!!
2008. nov. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!