Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csinálhatnék már tesztet?...

Csinálhatnék már tesztet? 5-én és 7-én voltunk együtt pé körül párommal,24-25-én kellene megjönnie.

Figyelt kérdés
Cicifájás, görcsölés van, olyan mintha megnőtt volna az étvágyam,de már nem tudom eldönteni,hogy attól lehet-e vagy nem. A hőm 37 körül van folyamatosan.
2011. jún. 20. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várj a nemvárt napjáig. Akkor már biztosabbat mutat a teszt.
2011. jún. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is várnék a helyedben, bár én nem vártam, és 2 negatív teszt lett az eredménye, pedig nekem is mellfeszülés, görcs, hányinger is megvan. Mára nem vártam, egyelőre még így is bizonytalan vagyok, mert megjött ugyan, de más, mint szokott. Azt javasolták, várjak még a hét végéig. Szerintem te is várj vagy a nem várt napjáig, vagy jövőhét elejéig. :)
2011. jún. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem bírok magammal:D
2011. jún. 20. 11:00
 4/10 A kérdező kommentje:
de várok!
2011. jún. 20. 11:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Az első próbálkozós hónapomban én is alig bírtam magammal, minden áron tudni akartam, hogy sikerült e!Teszteltem is többször, persze negatív lett mindig. Mindenki azt mondta, hogy gondoljak másra, foglaljam el magam, de hát mondani könnyű. Aztán egy csalódás, megjött. Mostmár úgy vagyok vele, hogy csak akkor tesztelek, ha késik egy ideje. Szóval kitartás!Szurkolok azért, hogy nagyobb sikered legyen mint nekem!:)
2011. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is mára nem várom és ma még negatív lett a teszt. Remélem pár nap múlva pozitív lesz... Szóval legalább a nem várt napjáig várjál, ha tudsz. (én idáig 3 tesztet csináltam) :D
2011. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem egy olcsóbb tesztet ellőhetsz holnapután, hátha... de ma még korai! ha + megvan az öröm, ha - se keseredj el, mert abból még lehet +!
2011. jún. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi:) Majd pár nap múlva csinálok!
2011. jún. 21. 12:05
 9/10 A kérdező kommentje:
képzeljétek reggel nem lejjebb, hanem feljebb ment a hőm,egész magasra... Aztán elkezdtem barnázni,már vérzem. Nem tudom, vagy megjött, vagy vetélés?
2011. jún. 23. 15:59
 10/10 A kérdező kommentje:
kevés vérem van viszont.
2011. jún. 23. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!