Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes e vagy nem? 3.5 hete...

Terhes e vagy nem? 3.5 hete voltunk együtt.3 hete kellett volna megjönnie neki.

Figyelt kérdés
És Nem jött még meg pedig védekeztünk (ő nem akart én igen)Miért nem jött meg neki? Ő azt mondta mindíg pontosan jött meg neki. 15 éves amúgy. Vagy lehet hogy csak azért mert lehet hogy felfázott? Állítólag csinált terhességi tesztet és kimutatta hogy terhes (én nem láttam) Meg hogy állítólag hízott meg nagyobb lett a melle (szerintem meg fogyott:D) Meg hány szédül meg egyszer elájult. Szerintem csak hülyít. Ki mit mond?
2008. nov. 21. 13:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

MEKKORA KAMU!!!!! Na figy, sztem ha bnőd el kéne gondolkodnod "megtartod e"... elég gáz...

Sztem nem kell izgulj!

Egyébként meg ha ne adj Isten tényleg terhes és meg akarja tartani a babát de úgy, hogy Téged átver, nem kell gyerektartást fizess, bár nemtom mennyi idős vagy..

2008. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Bocs megint én, uccsó. A gáz csak akkor van, ha tényleg terhes, kiderül, s Te 18 felett vagy :oS Na az gáz, mert 16 év alatti csajszival voltál együtt, az megrontásnak számít :o( (nem bcs. de asszem vétség vagy ilyesmi)
2008. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
szia!nem tudom ki derült e már,hogy mi van,de én mondanám neki,hogy beszélni kell a szülökkel,vagyis az övéivel!ha be tudod bizonyitani,hogy kamuzik,szerintem hagyd el,mert ennél gusztustalanabb dolog nincs,mint hogy az egész életedet tönkre akarja tenni,és ha tehes is,kérdezd meg töle,hogy kitöl,ha te tudod hogy védekeztél!szoritok neked
2008. nov. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szia ird már meg milett
2008. nov. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hahóóóó, na mi van? Írd már meg!!!
2008. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Fú nem vettem észre, hogy ennyien írtatok! Köszi mindenkinek. Kamu volt az egész ki is dobtam mint macskát sz@rni.
2009. jún. 18. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!