Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie,...

Ma kellett volna megjönnie, de semmi! Lehet hogy végre sikerült?

Figyelt kérdés
2-3 napja teljesen kitisztult a bőrőm sehol egy pattanás pedig mindig tele voltam apró pici dudorokkal főleg a hátam. A hüvely vááadék sem olyan mint szokott. Van valaki aki ilyen tüneteket produkált és baba lett belőle?
2008. nov. 20. 20:50
1 2
 1/12 yuda ***** válasza:
a teszt a biztos-miért nem próbálod ki?
2008. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja és olyan keménynek érzem a hasam alját is
2008. nov. 20. 21:05
 3/12 A kérdező kommentje:

Félek a csalódástól!

Inkább várok még néhány napot!

2008. nov. 20. 21:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan tesztelj,ilyenkor már ha halványan is de kimutatja.Inkább tudd meg a jó hírt,minthogy még jó pár napig agyon izguld magad emiatt.Ha teszteltél írd meg az eredményt,sok sikert!Szorítok!!!!!!!!!!!!!!!
2008. nov. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

en varnenk a helyedbe meg egy par napot a tesztel!!

ha nem jon meg a heten akkor tesztelj mondjuk hetfon! remelem hogy baba van a dologba sok sikertt!!!!

2008. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Van más tüneted is? Mondjuk az elég bíztató hogy nem jött még meg. Szerintem ha nem jön meg, akkor vasárnap tesztelj egyet.

Hőt szoktál mérni?

Drukkolok!

2008. nov. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont most jártam így, ahogy Te. A ciklus.hu szerint múlt héten péntekre (nem) vártam. Péntek semmi, szombat semmi, vasárnap semmi. Egészen estig... Akkor elkezdtem barnázni, másnap már ömlöttem. Ja, és a hőm is fent volt végig, 37 körül. Már kezdtem reménykedni...

Remélem, hogy a Te esetedben más lesz. Szerintem is vegyél tesztet, az biztosabb. Nagyon drukkolok, és írd meg az eredményt!!!

2008. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont most olvastam egy másik kérdésnél (szt hiszem az volt, h melyik a legérzékenyebb teszt) miszerint a nem vártat követő 4-5. napon érdemes tesztelni, akkor a legtutibb, és nem kell hiperérzékeny, mert az adhat fals eredményt.

Nekem ez a 3. napi csúszásom, de két napja teszteltem egy negatívat...amúgy mellfeszülés, hányinger, és folyás. Fogggggalmam sincs, mi van. Remélem Neked sikerült!:)várj még néhány napot, aztán írd meg, mi van!

2008. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még ma sincs semmi, de nem élem bele magam ha hétfőig semmi sem történik akkor majd tesztelek

2008. nov. 21. 14:26
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem mérem a hőmet rendszeresen csak amikor eszembe jut.

Ma reggel 36,7 volt hónaaljban. már ne nagyon reménykedjek ugye?

2008. nov. 21. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!