Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hét múlva kellene nem...

Egy hét múlva kellene nem megjönnie. Ha sikerült akkor teljesen száraznak kéne lennem? Vagy lehet darabos tojcsis folyás? Hogy van ez? Ha beágyazódott akkor mindenképp kellene lenni barnázásnak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Van akinek van van akinek nincs....
2009. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Semmiféle folyás nem törvényszerű, itt az oldalon sokan azt hiszik, hogy a folyás előjele bárminek is, pedig nem. A beágyazódást pedig nagyon ritkán kíséri bármi nemű vérzés. Ha valakinek nem a menstruáció idejében van vérzése, az szinte mindig gondot jelent,a közti vérzések nem normális dolgok. Szóval sokan tapasztalnak terhesség kezdetén illetve végig tojásfehérje szerű nyákot, de ez nem függ össze a babával. Nyugodj meg, akármilyen folyásod is van, vagy ha nincs, egyik sem zárja ki a terhességet :)
2009. júl. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igaza van az előttem szólónak, így már nem nekem kell kifejteni.

NINCS KÖTELEZŐ FOLYÁS!!! Nem vagyunk egyformák!!!

2009. júl. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az az elméletem,hogy magadhoz képest kell viszonyítani!Tehát ha nem szokott semmilyen folyásod lenni,most viszont van...vagy ha lenni szokott,és most nincs...akkor talán.Legalábbis nálam ez jött be!Minden tünetet csak és kizárólag magamnhoz mértem!

És tényleg,mensi előtt szokott lenni vizes folyásom.Nem sok,de azért észrevehető.Mikor terhes lettem,az volt a furcsa,hogy abszolút száraz voltam!Mindenki írta itt is,hogy akkor biztos nem sikerült,mert fehér krémes folyás kell,meg ilyenek...De nekem lett igazam! :)

Tehát a jótanács:Csak magadhoz viszonyíts!Sok sikert!

2009. júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!