Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen gyógyhatású készítményt...

Milyen gyógyhatású készítményt javasolnátok, ami segít, hogy több életképes hímivarsejtje legyen a férjemnek?

Figyelt kérdés

Ma vizsgálták meg a spermáját, és kevés benne az életképes...kb feleannyi, mint kéne lenni.

Ajánlották a closty-t, szedheti ezt nyugodtan?

Én is ezt szedem, mert pco-m van.


2008. nov. 20. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

Nálunk ugyan ilyen gond nem volt,de olvastam már ilyen készítményekről.

ezt itt nézd meg,ez az egyik termék: [link]

illetve a Hormeel S csepp,amit mind a ketten használhattok.Neked sok szép peteérést csinál ;)

Remélem tudtam vmit segíteni,de még biztos sok hasznos tanácsot fogsz itt kapni :))

2008. nov. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Clostit nyugodtan megpróbálhatja a párod, nagyon sok férfinek segít ezen a problémán! Talán 3 hónapig kell szedni naponta, de ezt majd úgyis elmondják...

Ha nem használna, jó lenne kideríteni, hogy mi okozza a kevés vagy élettelen katonát! Hormonvizsgálat sosem árthat, nem-e a tesztoszteron rosszalkodik egy kicsit, mert azon is lehet segíteni!

A Closti mellett ajánlok egy vitaminkészítményt,a mi direkt pasinak erre a célre fejlesztettek ki, összerakták bele az ÖSSZES vitamint és ásv. anyagot, ami csak kellhet, szintán 3 havi kúra kell, napi 2 tablettával. Ebben benne van a magnézium, szelén, E vitamin, C vitamin, stb, minden ami kell. A neve: FER 14. (www.fer14.hu)

Remélem, tudtam segíteni!

2008. nov. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!