Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüszőérés elösegitésére mit...

Tüszőérés elösegitésére mit javasolnátok? Teákra meg házipatikára gondolok.

Figyelt kérdés
uh-n a 12 napon nem látott semmit a doki,akkor késöbb se lehetséges hogy bekövetkezzen?vagyis a mult héten lehet hogy volt ovuláciom(teszteletem pozit)de ez akkor a ciklusom
2010. dec. 27. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne később.akár a 14-20 napon is.Attól függ hány naposak a ciklusaid.Ezt te tudod.Gondolom többször csinált uh-t ha az ovulációd nézik mert csak így lehet pontosan megállapítani ill. vérből.Múlt héten ha lett volna akkor szerintem a nyálkahártya vastagságából meg tudná állapítani a ciklus melyik felében jársz.Házipatika:én barátcserjét szedtem az jó,ovulációt elősegítő ill.beállító gyógynövény.A kérdés másik felét nem nagyon értem..
2010. dec. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocs nem fejeztem be a kérdést.tehát a ciklusomban a multheti lehetséges ovulácio a 35.napon van.ez rettenetesen hosszu idö,a normál 2 héthez viszonyitva.ezért nem vagyok biztos hogy valos a teszt amit csinaltam.félek nincs se tüszöm se semmi..
2010. dec. 27. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a málnalevél teát ajánlom Neked a mensi első napjától az ovulációig. Előre hozza az ovulációt és serkenti a peteérést.

Sok sikert!

2010. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ezt uh-gal szépen végig lehet követni.Nem kérdezted meg a dokit?
2010. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!