Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem sikerül teherbe esni. Mit...

Nem sikerül teherbe esni. Mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már hónapok óta próbálkozunk párommal, hogy babánk legyen, de nem sikerül. Számtalan tesztet megcsináltam már, de folyton csak egy csalódás.


A dokim szerint nyugodtan próbálkozhatunk, szedem az Elevitet és ovu teszt szerint is alkalmazkodunk a peteérésemhez. Korábban volt, hogy pár nappal peteérés után barnás voltam, de után is megbetegedtem. Nem dohányzom, rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszem, ügyelek magamra de mégsem.


Párom igyekszik nyugtatni, hogy majd lesz babánk, de a helyemben nem hiszem hogy sokan nyugodtak lennének. 31 vagyok és nem akarok tovább várni....


2010. jún. 1. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
ne görcsölj és össze jön, pár hónap nem a világ ;)
2010. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Tudom, a pokolba fogsz most kívánni, de csak az kellene, hogy ne görcsölj ennyire rá a babára. A szeretkezéseitek ne a gyerekcsinálásról szóljanak, hanem az együttlétről. Állj inkább úgy hozzá, hogy gyorsan kihasználod az időt a pároddal, amíg még kettesben vagytok, hiszen nemsoká itt a baba, és kevesebb lesz a lehetőség kettesben lenni. Éljetek egymásnak, ne a gyereknek, mozduljatok ki, szeretkezzetek csak egymás örömére is. A peteérés környékén sz7ánjátok rá magatokat egy kis kikapcsolódásra, utazzatok el, csavarogjatok, romantikázzatok. Mire belejössz a romantikázásba, és rájössz, hogy ez nem is rossz, már ott is lesz a baba a pocakodban:) Csak nyugi, és semmi görcsölés:) Jó szórakozást, és drukkolok!
2010. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elozovel. Hat honapig gorcsoltem a baba dolgon. Feladtam és beiratkoztam autosuliba, arra voltam rákattanva. Ahogy beiratkoztam, abban a honapban pozitívat teszteltem. Probáld mással elfoglalni magad. Drukkolok!
2010. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

ÉS mit mondd az orvos? Minden rendben? És a pároddal is?

Tudod, röhejes, amit tanácsolnak, hogy ne görcsölj, lehet, hogy a práoddal van a god,a zátn szépen megy az idő...

Én igy jártam, el is mentünk MINDKETTEN rögtön dokihoz és utána lombikra szépen várhattam volna a semmire...)

Szóval azóta nem értem az olyan párokat, akik csak ülnek és várnak és dokinál pedig nem jártak.

Irány egy kivizsgálás mindkettőtöknek, mert lehet, hogy nem tud jönni a söltgalamb, hiába várod...

2010. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az en dokim is azt mondta minden rendben.Nalam az sem segitett,ha nem foglalkoztam a babatemaval-es az sem mikor ragolcsoltem,teazgattam.:-(

DE NEKED KITARTAST-NE FELJ,OSSZEJON A BABUCI.

2010. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!