Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hobbit javasolnátok?

Milyen hobbit javasolnátok?

Figyelt kérdés
Most kezdtük az első lombikprogramot, és a beültetés után javasolt a táppénz. Mit csináljak 3 hétig? Mivel kössem le magam? Mit javasoltok? Ti hogyan és mivel foglaltátok el magatokat?
2010. máj. 27. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

gyöngyfűzés :) nagyon rá lehet kattanni, ha belemerülsz. legalábbis én így vagyok :) (sajnos időigényes, de időd lesz. sok gyeden lévő Anyuka is szokott fűzni)


pl lehet csinálni ilyeneket


[link]

2010. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kössél!!

itt nézz szét:

raverly.com

2010. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ravelry bocs
2010. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én végre elolvasnék mindent, amire addig nem jutott időm. Imádok bütykölni, így valami kreatív dolgot is csinálnék, pl. amiket írtak az előzők, keresztszemes, mozaik, fotóalbum készítés, rendezgetés, növényápolás...De nem írtad, hogy mi érdekel, így nem könnyű ismeretlenül:)
2010. máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!