Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenkinek van fogadott...

Mindenkinek van fogadott orvosa? Szülésznőt orvos helyett nem lehet fogadni? Akinek nincsen rá pénze mit csináljon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én két gyereket szültem eddig, de egyiknél sem volt fogadott orvosom, sem szülésznőm! Azt a pénzt inkább a kisbabámra költöttem, nem volt felesleges kidobni valónk. A lehető legjobban bánt velem az sztk-s doki is, és mikor mentem szülni, ott is nagyon nagyon kedvesek voltak a szülésznők is, és az orvosok is. :) Most várom harmadik gyermekemet, szintén nincs fogadott doki/szülésznő, bízom benne, hogy megint olyan kedvesek lesznek, mint régen. :) ( Székesfehérvár )
2010. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!