Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek, mitől...

Mi a véleményetek, mitől lehet hogy "mindjárt megjön" érzésem van napok óta, zabálok, és néha kicsit álmosabb vagyok mint szoktam? Baba?

Figyelt kérdés
25. napon negatívat teszteltem. Nagyon szeretnék újra terhes lenni, és félek hogy csak bebeszélem magamnak. A hónapban 11. 13. 14. napon voltunk együtt. Sokat kajálok, eddig alig ettem. Furcsa alhasi fájdalmam van napok óta... Vasárnap kéne nem jönnie... Valaki hasonló cipőben?
2010. júl. 16. 14:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Vettem délben tesztet, és kikészítettem mindent, hogy csak bele kelljen mártani a tesztcsíkot..... Megjött a férjem, eltelt 10 perc, mikor neki akartam volna állni... MEGJÖTT!

Akkorát csalódtam mint még talán soha. Hihetetlen. 11,13,14 napon próbálkozunk, és nem jön össze? kezdjek hőmérőzni? Mi lehet a baj? Értetlenül állok a helyzet felett... kisfiam elsőre összejött, most meg... :(

Köszönöm hogy bíztattatok.

2010. júl. 19. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!