Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek, mitől...

Mi a véleményetek, mitől lehet hogy "mindjárt megjön" érzésem van napok óta, zabálok, és néha kicsit álmosabb vagyok mint szoktam? Baba?

Figyelt kérdés
25. napon negatívat teszteltem. Nagyon szeretnék újra terhes lenni, és félek hogy csak bebeszélem magamnak. A hónapban 11. 13. 14. napon voltunk együtt. Sokat kajálok, eddig alig ettem. Furcsa alhasi fájdalmam van napok óta... Vasárnap kéne nem jönnie... Valaki hasonló cipőben?
2010. júl. 16. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek voltak a terhesseg tuneteim pontosan,es amikor egy hetet kesett akkor teszteltem es pozitiv lett:)jovo het folyaman vegyel egy tesztet ha semmi nem tortenik addig,remelem pozi lessz:))
2010. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remélem. Írok holnap h mi van...
2010. júl. 16. 14:55
 3/11 anonim ***** válasza:
én is érzek hasonlókat, én is vasárnapra nem várom.. és folyamatosan mindjárt megjön érzésem van..görcsölök..
2010. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia. Tegnap tettem fel egy kérdést, meg ma is , én is vasárnapra nem várom.....a teszt negatív lett, és a hőm is lejjebb ment:(. Nekem ami tünet, az az evés utáni hányinger! Drukkolok mid kettőnknek, pozitív legyen hétfőn a teszt!!!!! Vagyis én már csak akkor csinálok.....ilyen a havi görbém. Neked nincs esetleg? [link] A kérdésem a tiéd alatt van, tegnap feltettem egy kérdést a görbémmel kapcsolatban....így kezdődik., ha érdekel. További szép napot. És szurkolok!
2010. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon reménykedek, és félek is a csalódástól. Szívem szerint újra tesztelnék, de hétfőig nincs értelme. Ha addíg nem jön, akkor tuti baba van, mert szabályos 27-28 naposak a ciklusaim. tehát vagy holnap, vagy vasárnap nem kéne jönnie... Drukkolok neked is!Írj majd, hogy mi a helyzet!
2010. júl. 16. 15:53
 6/11 anonim ***** válasza:

Drukkolok nektek csajok!!!!

Nekem ezekhez a tünetekhez még társult az hogy állandóan pisilnem kellett. Nektek?

2010. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is szorítok Nektek,h baba legyen.

Én egy hete teszteltem pozit,a nemvárt napján,de semmi tünetem nem volt (ezért teszteltem,mert fura volt,h nincs megjön érzésem.... eddig kegyetlen fájdalmaim voltak előjelként),nem jártam - még mostsem - sokat pisilni!Aztán délelőtt pozi lett a teszt!Örültem,még mostis,egyre jobban!

Eddig annyi tünetem van,h iszonyatosan fájnak a cicik.... :(

2010. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

sziasztok.


Gratulálok neked! :)

Nekem az előző terhességnél a pisilés is, meg a cicim fájdalma is később kezdődött ha jól emlékszem. Érdekes, mert mensi előtt nekem nem szokott fájdogálni a hasam, max 1-2 órával... most meg 4-5 napja...

2010. júl. 17. 07:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Na, lehet, hogy tényleg korai volt a teszt, ugyanis ma sem jött meg, és semmi jele hogy akarna jönni. Holnap tesztet veszek:)
2010. júl. 18. 18:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Na mi a hir???Csikosak vagytok;)?remelem igen:)
2010. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!