Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szules utan 7 hettel vagyok...

Szules utan 7 hettel vagyok lehet mar szeretkezni? Muszaj vedekezni valamivel? Ha nem vedekezunk akkor biztos teherbe esek megint?

Figyelt kérdés
sajnos nagyon felek hogy mi lesz az elso alkalomkor hogy fogom e erezni jot vagy roszat hogy fog e fajni. ki hogy elte meg az elso alkalmat szules utan??segitsetek mert nagyon felek es egyfojtaban ez jar a fejembe nem merem meg tenni .
2008. nov. 14. 13:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
a 17:03 csajszinak nagyon koszonom hogy le irtad nekem nagyon sokat segitett. hat sajnos en is repedtem es van negy kulso varrasom.hat en szerintem nekem egy kicsit nagyobb lett a juk mint amijen volt hat vajon az befojasolja majd a dolgokat rosz iranyba??(bocsi hogy ijen nyiltan beszelek rola)
2008. nov. 14. 20:22
 12/13 A kérdező kommentje:
es barmijen pozban lehet csinalni??
2008. nov. 14. 20:46
 13/13 anonim ***** válasza:

17.03-as vagyok. :)

Nekem 6 öltésem volt. ne aggódj,a hüvely izom köteg amit ha edzel akkor vissza áll az eredeti méretre.Lehet ez is segített nekem. Póz mindegy,csak ha fáj akkor póz csere. Mi a misszionárius pózban csinátuk először,aztán szépen lassan ahogy éreztem nem fáj,bátorkodtunk más pozitúrákat felvenni :)

Kitartást! És tényleg ne úgy kezdjetek bele hogy húúú biztos fájni fog. A gát varrás miatt lehet megfogod érezni az időjárás változást,én 2,5 évig éreztem,hogy fájdogál de nem szex közben. :)

Nyugika! Minden rendben lesz! Aztán majd írd meg hogy milyen volt! :)

Pusza!

Ada.

2008. nov. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!