Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szules utan 7 hettel vagyok...

Szules utan 7 hettel vagyok lehet mar szeretkezni? Muszaj vedekezni valamivel? Ha nem vedekezunk akkor biztos teherbe esek megint?

Figyelt kérdés
sajnos nagyon felek hogy mi lesz az elso alkalomkor hogy fogom e erezni jot vagy roszat hogy fog e fajni. ki hogy elte meg az elso alkalmat szules utan??segitsetek mert nagyon felek es egyfojtaban ez jar a fejembe nem merem meg tenni .
2008. nov. 14. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Elvileg 6 hét után már lehet. De készülj fel rá, hogy nem lesz kellemes. Kell a hosszú előjáték, meg a síkosító. Nálunk fél év is eltelt mire megint igazán élvezni tudtam. Elvileg, ha szoptatsz, akkor az védelmet nyújt, de ez nem 100 %. Azt mondják akkor tuti, ha legalább 3 óránként szoptatsz éjszaka is. Én sosem szoptattam éjszaka 3 óránként, tehát kell védekezni. Ha még nem menstruálsz, akkor elég kicsi az esélye, de előfordulhat a teherbeesés.
2008. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen, már lehet :) én is nehezen vágtam bele (azóta is nezen megy részemről... sajnos) De a kérdéseidre a válasz, nem muszáj védekezni de ajánlatos nagyon is!!! Nem biztos, hogy teherb esel, de szerintem jobb félni, mint megijedni... Fájni nekem nem fájt, de ahogy írtam még mindig nehezen veszem rá magam a szeretkezésre, ha egyáltalán rá tudom venni :( Remélem neked jobb lesz az élmény ;)
2008. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

szia,


Nekem nem volt olyan, mint előtte. Kellett egy kis síkosító is mert nem nedvesedtem annyira.

Sok múlik a párodon is, hogy mennyire figyel rád. Mindenképp kérd meg hogy kicsit türelmesebb legyen, és ne akarjon egyből a "közepébe csapni".

Nekem mondjuk hetekig elég szűk volt, a rossz viccel ellentétben,: "harangozásról" szó sem volt egy pillanatig sem...:)))

De pár hónap alatt minden helyreállt, és olyan lett mint azelőtt..:))


Ne izgulj, minél lazábban állsz hozzá, annál jobb lesz...szerintem...

De, ha nem olyan lenne mint vártad, akkor se csüggedj...minden rendbe fog jönni, csak egy kis idő kell.


Ja, szopi alatt is lehet teherbe esni, de rendszeres szoptatásnál, így az elején még van némi védettséged, de nem 100%-os.


Türelem, kitartás..

sok sikert!


Boldog babázást.

2008. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

szia


nem menstrualok meg. hat elegge megijesztetel mert nem vagyok hive az ijen dolgoknak. koszi szepen hogy sgitettel es a tanacsot is. minden jot.

2008. nov. 14. 13:58
 5/13 A kérdező kommentje:
a 13:57 es csajszinak koszi szepen neked is a segitseget. minden jot!!
2008. nov. 14. 14:00
 6/13 A kérdező kommentje:
de te mikor szultel mostanaban te is???
2008. nov. 14. 14:01
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Szia! Védekezni kell!

Ismerek olyat aki a szülés után 6 héttel esdett teherbe. Decemberre várja a másodikat. Nem irigylem

2008. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a dokid azt mondta a 6 hetes kontrollon, hogy minden oké, akkor lehet . Védekezni akkor muszáj, ha még nem akarsz másik babát. De azt gondolom még nem szeretnél ilyen korán, jó lenne ha a méhed regenerálódna. Bár tényleg nincs mensi a szoptatás alatt, de nem tudhatod, mikor lesz peteérésed és mensid először. Így van rá esély, hogy teherbe ess. A szex pedig nálunk is száraz volt, nem fájt, csak nem volt olyan, mint korábban. Úgy fél évig mi is síkosítót használtunk.
2008. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
koszi szepen a segitseget.
2008. nov. 14. 14:39
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi 5 hetet bírtunk ki.elaludt a pici és mint az első alkalommal,úgy megkivántuk egymást :) Nekem szerencsére pozitív élmény volt! Akkor életemben előszőr éltem át a hüvelyi orgazmust! :) Szóval ne arra gondolj hogy fájni fog,hannem arra hogy kivánd a férfit,aki a férjed,és a gyermeked apukája! :)Pedig én repedtem és vágtak is vartak is,bár azt hittem hogy a doki viccel azzal a kérdéssel hogy tinilányosra vagy nagymamisra varjon! :) Én tinilányost mondtam...még jó hogy nem nagymamisat kértem :) Olyan szük lettem hogy a férjem gratulált az orvosnak a 6 hetes kontrollon :)
2008. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!