Milyen tápszert adjak 2 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
2 hónapos babám először milupa 1et kapott amitől nem volt széklete. A gyerekorvos átváltott milumil 1 optimára,de még mindig semmi. Azt mondja át kell állni a szervezetnek ami pár nap. Mi pedig már több mint 1 hete használjuk ezt a tápszert. Tápszer baj lehet? Vagy valami más? Milyen tápszert próbáljak?
2014. máj. 24. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Milumil Fermentáltat, vagy a Nestlé Lactogen Harmonyt ajánlom. Mi ezt a kettőt használtuk. Mindkettő szorulásos, bukós, székrekedéses, vagy hasfájós babáknak való. Áruk is nagyon jó, 945ft/doboz, 1 doboz 800g, és 1éves korig felírja a doki receptre. NEkünk nagyon bevált, én babámnak sem volt 6 hétig széklete, gondolhatod. Mióta ezt eszi, azóta napi többször is van.
2014. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a segítséget! Hetek óta küszködünk a kakival,csak akkor van széklet ha glicerines kúpot dugok fel neki vagy hőmérőzöm.

(ment a zöld kéz)

2014. máj. 24. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi kezdtünk a Beba Start Ha-val. Ettől zöldet kakált, és szegény olyan büdiket eregetett, egy hagymásbabot evett felnőttet lepipált. Akkor váltottunk a Milumil 1-re. Ez sem volt túl jó a pocaknak, akkorákat bukott, hogy néha minden kijött. Aztán nekünk is a Nestlé Lactogen Harmonyt ajánlották. Én ezzel már szkeptikus voltam, de azért felírattam a dokival, mondván, 900 Ft-ért megér egy próbát. Ez az, ami bevált. Van széklet rendesen, sűrű, tehát jól is lakik, nincsenek óriási bukások, nincsenek szélgondok. Próbáljátok ki, mert 900 Ft receptre.
2014. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi Humana Ha startot adtunk a fiúnknak, és kb. egy hétig volt küzdelem a kakival. Már pont váltani akartunk, amikor azonban beállt a rendszer, és minden nap lett küszködés nélkül kaki.
2014. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek! Hétfőn iratni is fogok fel a dokival. Mindenkinek ment a zöld kéz :)
2014. máj. 24. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk csak a fermentált vált be.
2014. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!