Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37+5 napos vagyok. Éjjel...

37+5 napos vagyok. Éjjel kettő óta többször van menstruációs fájdalmam... Ez már a szülés jele?

Figyelt kérdés

Általában néhány percig tart, van, mikor fél óránként, van hogy 10 percenként, össze-vissza. A derekamba, és a medencémbe is kisugárzik, és bekeményedik a hasam. Eddig ilyen jellegű fájdalmam nem volt, az alhasam ugyan már hetek óta feszült, meg a medencém is, de nem így.

Mennyire lehet közel a szülés? Én már nagyon szeretném ha kibújna a babó.


2008. nov. 14. 08:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Éjjel nekem is mindig erősebbek, sőt néha rendszeresek, de már ez van vagy 10 napja... Még egyben vagyok, 38+5.... Mindig azt hiszem, ez már az, de elmúlik...

Kitartás, ő tudni fogja, mikor van itt az idő. És te is.

2008. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én elmennék ctgre legalább, orvos nélkül is kiderül, mi a helyzet :)
2008. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én a 38. hétben vagyok és egy hete tapasztaltam hasonlókat, mint te. Nekem délután kezdődött, késő estére erősödött a dolog, hiába sétáltam és vettem fürdőt, ugyanúgy maradtak a fájások. De nem rendszeresedtek eléggé és nem is volt az a tapétaszaggató fájdalom, amit elképzeltem korábban szülési fájdalomként. A férjem mindenképpen kórházba akart már vinni, de én vártam, végül a fáradtságtól bealudtam. Reggelre alig maradt belőle valami, majd meg is szűnt. Tehát csak jósló volt.

Annyit történt, hogy reggelre leszállt a pocakom és a nyákdugóm egy része távozott, gondolom az összehúzódások miatt elkezdtem nyílni. Tegnapelőtt távozott a nyákdugóból valamennyi ismét, de még mindig egyben vagyunk.

Én azt mondom, hogy nem kell még kórházba rohannod, várhatsz, szerintem ha tényleg eljön a szülés ideje, azt észre fogjuk venni és nem lesz még erőnk és időnk neten kérdezősködni utána, hogy most éppen szülünk, vagy nem szülünk! :-)

De szurkolok, hogy ha mégis az, akkor rendben menjen!

2008. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyelőre még várok, elég rendszertelenül érzem, van hogy félóránként, van hogy kettő 10 percen belül ismétlődik, van hogy kihagy akár egy órát is, és kb. 1-2 percig tart, és egyből le kell ülnöm, mert úgy érzem közben, hogy leszakad a derekam. Nyákdugóval még nem találkoztam, viszont tegnap óta lényegesen lecsökkent a folyásom, pedig az elmúlt hetekben, nagyon sok volt. Nem tudom ez jelent-e valamit?
2008. nov. 14. 12:49
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végülis kiderült, hogy nem jósló volt, hanem bizony a bébi indult meg. CTG-re már nem volt szükség, 4 cm-rel értem a kórházba délután 4-kor, 19:40-kor pedig megszületett a fiam. :-)
2008. nov. 20. 09:20
 16/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok neked, az utolsó hozzászóló vagyok!

És örülök, hogy megírtad, mi történt és hogy túl vagy rajta, jó ezt olvasni, nem sokan szoktak szülés után visszajelezni hasonló kérdéseknél. De ezzel most erőt adtál nekem (és gondolom még másnak is), hogy előbb utóbb tényleg eljön a vége és babázhatunk. Bár én még mindig egyben vagyok és néha úgy érzem, hogy ez így is marad, ameddig világ a világ....

Sok boldogságot!

2008. nov. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is gratuláloook!!! Mondtam én neked! Én vagyok az áőrilisban szült válaszoló, aki a fájásokrül is írt. Remélem, tudtunk segíteni! Nagyon sok boldogságot babához!!!!!!!
2008. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!