Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jól választottam, ha az...

Jól választottam, ha az orvosom Dr. Hánzli János pécsi nőgyógyász?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 19:36
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
50%

Bunkó,tapló,lenèző,buta orvos! Úgy vizsgàl mintha csak egy darab fa lennèk,úgy beszèl az emberrel mintha a se..ből ràntotta volna ki.. 4hers terhesen mentem hozzà,semmi normàlis vizsgàlat..azt mondta h ràèrünk vele.Se vèrvètel... Persze 6hetesen vèrezve elmentem hozzà,lenèzően: "Jöjjön fel az Èdesanyãk ùtjàra,ez nem marad meg!" Ott úgy vizsgàlt meg hogy màr mondtam h kèrem,nagyon fàj! A vàlasza az volt,hogy: "Maradjon nyugton,nem tudom ìgy megvizsgàlni!" Nem ő csinàlta a műtètet,aminek örülök,de soha többet nem megyek hozzà!! Egy tapló paraszt!Sokan panaszkodnak rà!Többen is elvetèltek a nemtörődömsège miatt!

Lànyom 8èves,szeretnènk kistesót,de csakis normàlis,kedves orvoshoz fogok jàrni!!

2016. nov. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Lenéző,lekezelő b..nkó.Akut ellátásra jelentkeztem: dr úr,nem tudom hogy nem vetéléstől vérzek-e. -És ha attól,akkor mi van?Nem halálos beteg,vagy igen?Máskor kérjen időpontot!
2018. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Nagy tapló, de ő volt aki észrevette, hogy nem stimmel valami és elkapott egy méhnyakrák-kezdeményt nálam. Már voltak benne rosszindulatú markerek. Mivel a mintavétel, a vizsgálat alapossága számít, hogy észreveszik-e egy nőnél ezt (a méhnyakrákos nők 1/3a jár rutin szűrésre, csak nem veszik észre náluk a gondot, így 5-6 év alatt szépen ki is alakul) - én nagyon örültem, hogy véletlenül hozzá kerültem. Megműtöttek, minden jól alakult. Szakmailag jó. Terhességgel nem mennék hozzá, betegséggel simán.
2018. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 em4ng1 válasza:
60%

A lehető legsz*rabb választás az az ősbunkó! Nála undorítóbb, tiszteletlenebb férfit ritkán lát az ember.

Az orvosnak nem feladata ugyan, hogy kinyalja az ember valagát ezt aláírom. DE amikor ő rendel vissza, hogy vigyek fel egy eredményt, majd mikor 2 halk kis koppintással próbáltam jelezni 5-10perc várakozás után, hogy megérkeztem (mivel a rendelési idő sem túl korrekten volt kiírva és azt se tudtam végül rendel-e), majd kilép és köszönés nélkül úgy beszél Velem 10hetes kismamával, mint egy darab szarral akkor cseppet sem tudom azt mondani, hogy orvosnak való!

Már azt szédületesnek tartom, hogy mikor a védőnő ott van terhesgondozáskor akkor képes emberien beszélni, mert előtte nincs pofája rondán viselkedni egy kismamával, de mikor egyedül érkezik a kismama ezt szépen kihasználva gusztustalan stílusban a kismamát felzaklatva képes beszélni....10percig sírtam miután eljöttem. Megalázó módon beszél és viselkedik!

Plusz! Terhesség kérdésében semmilyen felvilágosítást se ad! Több infót kaptam eddig a védőnőtől, mint tőle!

SENKINEK semmilyen körülmények közt nem ajánlom. Inkább fogadok orvost és fizetek, mint felzaklasson még egyszer a viselkedésével! Én is megígértem neki, hogy többet engem nem lát! Megérdemelné, hogy megtiltsák a praktizálást! Nem orvosnak való. Kéményseprőnek jó lehet még. Arról nem is beszélve, hogy év elején egy vérvétel nélkül, hormonvizsgálat nélkül írt fel norcolutot, amitől 3.napon sürgősségire kerültem. Sajnálom, hogy ezt nem bizonyíttattam be akkor. Megérte volna.

2018. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Nem jól választottál! Ez a 80vén bunkó egy somogyi paraszt, elsőgenerációs "értelmiségi"
2023. máj. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
80 évest akartam írni.
2023. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!