Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hétfőn befektetnek és megindít...

Hétfőn befektetnek és megindítják a szülést még az nap vagy lehet, hogy kedden ezt még nem tudni. Beöntést mindenféleképpen fogok kapni? Ha csak kedden indítják akkor hétfőn mit csinálnak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 14:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én úgy mentem szülés indításra h úgy tudtuk teljesen zárt vagyok és feltesznek valami gyógyszert ami tágít. Mire beértem kiderült h 2 ujjnyira már kinyílt, így beöntés után repesztettek burkot és kaptam oxitocin infúziót. A beöntés nem fáj kicsit sem! Fájásaim az oxitocintól pikk-pakk lettek. Gyorsan ment :) könnyű szülést!
2010. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem is indították a szüléseimet...

A másodiknál tablettát raktak fel, majd később kaptam beöntést, majd burkot repesztettek. Ne félj!!!


Az elsőnél burkot repesztettek, kézzel tágítottak...



Mindegyiket túlhordtam!

Előtte levő napon vizsgálatok sora, adatfelvétel, stb...

Másnap ctg, opt, magzatvíz vizsgálat.

Az első gyerek a bent töltött 4.napon született, a második pedig 1 héttel később, minthhogy befeküdtem. Addig minden nap volt vmi vizsgálat... CTG napi 2, OPT 2naponta, magzatvízvizsgálat 2 naponta... ultrahang... azt hiszem ennyi

Beöntéstől ne félj, én semmit nem éreztem belőle! Pedig rettegtem tőle! Utána viszont nagyon felerősödnek a fájások, csak arra készülj:)

2010. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!