Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után pár hétre megjelen...

Szülés után pár hétre megjelent az aranyerem ami vécézéskor nagyon fájdalmas. Használok kenöcsöt és elmulik de vécézéskor elöjön. Mit lehetne csinálni? Dokihoz kinos elmenni ugy érzem

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

kapsz ra kupot, kenocsot a dokitol, az aranyer nem ciki, sajnos nagyon sok embernek van.


gyulladascsokkento lehet, ha amikor csak tudod, minden pisikaki utan kamillateaval megmosod, atmosod, az sokat segit, meg gyulladascsokkento, csak vigyazz, hogy ki ne szaradjon tole a borod.


amugy nekem meg 24,2 hetesen nem olyan durva, a parom -aki egyebkent teljesen egeszseges, jol taplalkozik, jo az anyagcsereje, stb- kuzd aranyerrel, kapott kenocsot, kupot, a kenocs annyira nem valt be, de a kup nagyon, neha kerdezem, hogy hogy van, javult e, es azt mondta, amiota szedi, nincs gond.

2008. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a doki javasolta a Venoruton kapszulát (az aranyér is egy visszértágulat) és aranyérre való krémet (már a nevére nem emlékszem. de recept nélkül is van). Próbálj meg változatosan étkezni(gyümi, zöldség, rostos dolgok, édességet ne!), mert a kemény széklet miatt jön elő. Nekem idővel majdnem teljesen megszüntek ezek a tünetek, bár nem volt nagy az aranyerem. Most a 3. terhességnél megint kijött. Ez a sorsunk!:-(

27 hetes

2008. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Látom senki nem tanácsolta neked, hogy a kenőcsök, stb. használata mellett erősen ajánlott, hogy rostdús ételeket fogyassz, igyál sok folyadékot, többnyire vizet, meg sok szintén rostban gazdag gyümit, zöldséget, teljes kiőrlésű kenyeret stb.... Ha nem változtatsz az étkezési szokásaidon, a szorulás, erőlködés majd rosszabbá teszi az eddigi helyzetet. Nem ártana erősíteni a fenékizmokat sem úgy, h. a hátadra lefekszel és a popsidat emelgeted. Remélem értelmesen magyaráztam. Ha ezeket betartod és nem túl rossz az aranyered, akkor nem fogsz vele (annyit) szenvedni.
2008. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs,az előttem író hozzászóló mégis csak megemlítette, amit én. Elnézést kérek!
2008. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!