Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a ügyeletesnél szültök...

Ha a ügyeletesnél szültök mennyit adtok a dokinak és a szülésznönek? Növéreknek bom-bont vagy kávét is lehet adni pénzhelyet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

semennyit az ügyeletesnek az a dolga hogy tisztességesen ellásson...

ha lesz kapacitásod emléxel majd a nevükre talán késöbb bonbont v. amit gondolsz

én azzal "tiszteltem" meg a dokit hogy felkértem legyen az orvosom hozzá járok nőgyógy. gondokkal -nem sok van rákszürés és ilyesmik de szülni nem nála fogok hanem ügyeletesnél.

mindent lehet....

2010. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem akartam adni, de annyira meg voltam velük elégedve, hogy 15-15 ezret kapott a doki is, a szülésznő is. Nővéreknek semmit sem adtam.
2010. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egyik gyermekemnél sem volt fogadott orvosom,igy ügyeletes dokinál szültem mindkét alkalommal.Amikor a fiam született,az ügyeletes orvos rendes volt,mert szinte mindennap megnézett hogy vagyok,pedig nem is fogadott orvosom volt,mégis igy mellém állt.A szülésznő is nagyon aranyos volt,igy mindkettőjüknek ajándékcsomagot csináltattunk.Nővérek nem kaptak semmit,egyedül a volt osztálytársam,aki ott dolgozott akkoriban a szülészeten és ő be is jött hozzám mikor szültem.

A lányom születésénél is rendes volt a doki,mert mondta,nem kell feküdni egyfolytában,fel is kelhetek és "labdázhatok" hátha jobb lesz és úgy is volt,sokat használt a labdázás.Őt csak ott a szülőszobán,meg varratszedéskor láttam,úgyhogy rám se nézett amig bent voltam,igy nem kapott semmit.Szülésznő rendes volt,de neki se vittünk semmit,igy alakult.Nem kötelező bármit is adni,meg van olyan doki,aki meg se érdemli.

2010. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ügyeletesnél szültem, összerakom a 2 kezem, mert a nővér is totál velem volt, meg a szülésznő is!!!!! jobbat nem is kívánhattam volna!!!!! adni akartam mikor hazamentem előtte, de nem jött össze, nem fogadták el....
2010. júl. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ügyeletesnél szültem, de senkinek nem adtunk semmit sem!
2010. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!