Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után milyen sorrendben...

Szülés után milyen sorrendben kell a papír-dolgokat elintézni?

Figyelt kérdés
Ha megvan a babuci, utána mit kell tennem? Gondolom a kórházban automatikusan kap szül.akvi.kivonatot, de utána a többit nekem kell megigénylenem nem? Taj kártyát, lakcímkártyát, stb? Melyiket kell először és mi kell hozzá? Mit hova kell leadni? Előre is köszi a segítséget!!! Első babucis kismami :)
2008. nov. 11. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én Veszprémi vagyok!itt mindent elintéztek a kórházba(tb kártya,lakcím kártya,születési anyakönyvi kivonat)Remélem sikerült segítenem.3 hetes kisfiú édes anya.
2008. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez az info nekem sem ártott. én 38 hetes vagyok ha minden igaz 2 hét mulva már külön leszünk te hány hetes vagy?
2008. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én 36 hetes vagyok, de a 28.héttől feküdnöm kellett, meg magnesi citricit kaptam, mert azóta a babucim folyamatosan kifele igyekszik. A dokim azt mondta örülhetek, ha ezt a hetet még kihuzzuk, de nem fogadna rá, hogy így lesz. Te hol fogsz szülni?
2008. nov. 11. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!