Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan dolog amit megváltoz...

Van olyan dolog amit megváltoztatott benned a terhesség és a szülés? Pl. Nekem elmúlt az epefájdalmam ami már évekkel a terhesség előtt volt.

Figyelt kérdés
ilyesmire gondolok...vagy a terhességem óta alszok háton mert megszoktam hogy nagy hassal máshogy nem ment...
2010. júl. 1. 16:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt fagyosszent voltam. Télen kintre legalább 5-6 réteg ruha volt rajtam + a télikabát. Bent elég volt a trikó, póló, pulcsi, mellény összeállítás. Nyáron is nagyon tudtam fázni, nyakig betakarózva aludtam nappal és éjszaka is. (párom, és a család sok tagja is többször mondta, hogy ez nem normális, vizsgáltassam ki magam) Szülés után ez megszűnt.Egész télen egy rövid ujjúban voltam itthon, esténként fürdés után egy bugyiban és pólóban. Kintre is csak egy pulcsit kaptam fel meg a kabátot.
2010. júl. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mindig imádtam metróval utazni, most szabályosan pánikolok rajta.

Hason fekvésből oldal fekvés lett.

Beérem 6-8 óra alvásal is, holott előtte letudtam nyomni szabadnapokon a 12-14 órát is alvással:)

2010. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
a nagynéném 4,5 éve szülte a kisfiát. azóta senkivel nem törődik csak magával és a fiával-még a fuvallattól is óvja szegény unokaöcsémet..- előtte igen összetartó család voltunk. ő azonban ezzel mindent megváltoztatott. mindenki észereveszi ezeket a kiborító hibáit/gondjait csak ő nem fogja fel hogy ezzel csak rosszat csinál szinte mindenki javára. (és hiába mondjuk neki) még én 13 évesen is szó szerint már írtózok tőle. (mert kiharcolta magának a bajt) {félre értés ne essék} én amúgy szülés utáni enyhe depresszióra tippelek.. tiszta idióta lett^^
2010. júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
nincsenek pattanásaim és nem fáj amikor menstruálok :)))
2010. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én például ugyanúgy, mint valaki írta, rettenetesen fázós voltam. Mióta megszületett a fiam még úgy istenigazából nem fáztam, pedig volt hideg azóta... Aztán: szülés óta rettenetesen erősen menstruálok, tovább tart, erősebb, és az első nap nagyon fáj. Eddig rövid ideig, keveset, bár szintén fájt... :)
2010. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!