Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan dolog amit megváltoz...

Van olyan dolog amit megváltoztatott benned a terhesség és a szülés? Pl. Nekem elmúlt az epefájdalmam ami már évekkel a terhesség előtt volt.

Figyelt kérdés
ilyesmire gondolok...vagy a terhességem óta alszok háton mert megszoktam hogy nagy hassal máshogy nem ment...
2010. júl. 1. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azóta hőtűrő lettem:) Korábban egyáltalán nem bírtam elviselni a meleget, kánikulában kibírhatatlanul hisztis voltam, legszívesebben az északi-sarkra költöztem volna:) AZóta érdekes, de nem zavar:)
2010. júl. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

köszi,ilyesmikre gondolam:-))

Várok még válaszokat:-)

2010. júl. 1. 17:06
 3/15 anonim ***** válasza:
Elmúltak a mensis görcseim! szülés előtt nagyon sokszor az orvosnál kötöttem ki egy "kis koktélra" (fájdalomcsillapító+ görcsoldó szuri), annyira görcsöltem, azóta szerencsére nem volt ilyen gondom.
2010. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Enyhe pánikbetegségem volt, bizonyos helyzetekben jött rám remegés, hányinger, stb... Féltem is így teherbe esni, mert volt, hogy gyógyszert is szedtem miatta, de a terhességgel együtt hipp-hopp elmúlt:)

Már két gyerekem van, azóta nem is jelentkezett.

2010. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Rám rossz hatással volt a terhesség, lelkileg instabillá tett, más férfiakhoz is vonzódni kezdtem, fájt a gyomrom.

A terhesség után szintén lelkileg labilis maradtam, olyan vagyok mint egy kiakadt lemezjátszó, sajnos más férfi típus kezdett el tetszeni.


Amire te gondolsz én is inkább háton aludtam a terhesség alatt, állítólag pont azt nem szabad, de nekem csak ez esett jól. Semmi baja nem lett tőle a magzatnak.

2010. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sokkal hamarabb kapok hányingert, pl. körhintázni már nem is merek azóta.
2010. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Évekig fájt rendszeresen a hátam a lapockáim között,és a szülések után teljesen elmúlt.:)

Kevesebb alvással is beérem.:)

Olyan türelmes lettem mint egy teve.:DDD

2010. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát én vérvételnél mindog rosszul lettem, hiába fekvés, csoki kávé, egyszer el is ájultam. Terhesen féltem rendesen, mert sokszor vettek vért, de semmit sem éreztem belőle! Egyáltalán nem voltam rosszul.
2010. júl. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Behullámosodott a hajam! :-)
2010. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A terhességem óta nem volt herpeszem:) viszont kevésbé bírom a meleget.
2010. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!