Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után az első együttléte...

Szülés után az első együttléteket megkönnyíti ha síkosítót használ az ember?

Figyelt kérdés
Kicsit tartok tőle,mivel eléggé repedtem,hüvelyem,méhnyak.A doki mindent rendben talált,de félek hogy fájni fog,kellemetlen lesz a sex.
2010. jún. 29. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, mindenképp megkönnyíti. az első érdekes volt mivel mi a terhesség alatt egyáltalán nem sexeltünk. valahogy így alakult. azóta már minden helyreállt. mi használtuk, jó hogy volt. most már azért ezt nagyáruházakban lehet kapni a durexnek van sikosítója.
2010. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
huuu hát én is akartam venni de aztán elmaradt.mi sem szexeltünk terhesség alatt.annyira kívántuk már h nem is kellett.:)
2010. jún. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, először próbáljátok síkosítóval, és úgyis kiderül, hogy működnek a dolgok. De ha félsz tőle, lehet, hogy nem fogsz úgy nedvesedni, így mindenképpen ajánlom.
2010. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ártani semmiképpen nem fog!

Sokan félnek tőle,de az semmiképp nem használ... Várd, akard, és legyetek óvatosak. A férjed figyeljen rád, te légy őszinte, és nem lesz gond.

2010. jún. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem javasolta a doki, de nem kellett, a természet intézte..... :)

Ne félj, lazulj el! A gyengédség legyen a FŐ, ne a behatolás és közösülés. Kölcsönös örömszerzés, petting, sok simi, egyebek.

2010. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok!Sajna mi sem voltunk eggyütt a terhesség alatt,veszélyeztetett voltam,igy ránk férne már:-)))
2010. jún. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!