Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol fogok szülni ha Piliscsabá...

Hol fogok szülni ha Piliscsabára költözök? Területileg hova tartozik P. csaba?

Figyelt kérdés
Meg tudná nekem valaki mondani,hogy melyik kórház van legközelebb Piliscsabához?27 hetes kismama vagyok és költözés előtt állunk.Illetve szívesen fogadok tanácsokat,tapasztalatokat kórházakkal,orvosokkal vagy szülésznőkkel kapcsolatban......orvost nem szeretnék fogadni de szülésznőt igen.
2010. jún. 27. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát vagy a Margit vagy Esztergom, ez a kettő van szerintem a legközelebb:) Inkább előbbit válaszd:)
2010. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

piliscsabai vagyok, két hete szültem a Margitban. Sztem az a legjobb kórház.

2010. jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Azt hittem a Jánosba fogok kerülni,de így már tudom,hogy a Margitban fogok szülni.Ha esetleg még valaki tud jó,idősebb szülésznőt azt is szívesen fogadom.Vagy csak a tapasztalatát a kórházzal szemben....elég későn kerülök oda(kb:34 hetesen)
2010. jún. 28. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! Piliscsaba a János kórházhoz tartozik [link]

(ellátási terület)

ettől függetlenül szülhetsz máshol. De a János szülészete fantasztikusan remek. Az orvosok kiválóak, és a szülésznőkről is kizárólag jót hallottam. Én ott szültem 5 hete, csak orvosom volt, szülésznőt nem választottam -éppen azért mert akiket kérdeztem mindenki mást mondott és csak pozitívat a saját szülésznőjéről- így az ügyeletes szülésznőnél szültünk és azt gondolom ha választottuk volna sem törődött volna velünk többet. A szülőszoba fantasztikus.... nézegesd az oldalt!

2010. jún. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!