Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó vagy csak a vizsgálat...

Nyákdugó vagy csak a vizsgálat miatt van barnás folyásom?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 40 hetes, bent voltam kórházban, ahol megvizsgáltak (elég fájdalmasan), de zárva volt a méhszáj, C2000.

Amikor hazajöttem a bugyimon barnás folyás volt, azóta semmi. de nem az a tipikus kocsonyás jellegű. Szóval, lehet, hogy csak a doki vizsgált erősebben?


2010. jún. 11. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak a vizsgálat miatt van. Nekem is volt.
2010. jún. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ne izgulj, minden rendben van, nekem is volt ilyen,valószinű, hogy a vizsgálat miatt van, észre fogod venni a nyákdugót, mert az nagyobb mennyiségű lesz, én túlhordtam a Babómat 41+3-ig és így is indított volt!

Kitartást már nincs sok hátra!

8 hetes Kismama

2010. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az a csúnya doki, szerintem csak rásegített.
2010. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Cx az cervix, azaz méhnyak. A 3 a méhnyak hosszát jelenti, 3 cm. Az első 0 a külső méhszájat, a második 0 a méhnyakcsatornát, a harmadik 0 a belső méhszájat jelöli. A 0 értékek azt jelentik, hogy zártak. Ha elkezdenek kinyílni, akkor 1, 2, stb. értéket kapnak, attól függően, hogy hány ujjnyira nyiltak ki. Ez a 3000 érték az ideális, a legjobb, legalábbis a terhesség utolsó hónapjáig."

Bemásoltam neked. Tehát ahogy az előbb írtam megrövidült a méhszájad, de még zárt.

2010. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is rásegitett,én már vajudtam mikor ujjal tágitott.mikor szük 2 ujjnyi voltam segitett h 2 legyek h burkot repeszthessen.
2010. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!