Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A nagy melegtől és a sok...

A nagy melegtől és a sok utazástól megindulhat a szülés?

Figyelt kérdés
420 km utazok vonattal nem sokszor de már nagyon nem jól érzem magam tőle.szétráz,meleg van.tegnap már alig tudtam menni.30 hetes vagyok
2010. jún. 10. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már nem ajánlatos főleg nem ennyit utazni!

Hatalmas a távolság és irtó nagy a meleg. Többet ne utazz!!

2010. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy Te hogyan érzded magad végig az utazás alatt. Ha nem jól és nem muszály, akkor szerintem se erőltesd a dolgot, nehogy beinduljon. (én 39 hetes elmultam és még vezetek autót igaz csak kis távolságra - kórházba bejárás - , de már egyre nehezebb)
2010. jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én véletlenül utaztam a múlt héten oda vissza 150 km-t. De azt hittem szülés lesz a vége, egész úton keményedtem és fájásaim voltak. Amint kiszálltam és járkáltam viszont elmúltak, akkor voltam 35 hetes. De nem lett semmi. Neked viszont nagyon sok amit utazol, szerintem ha nem muszáj ne utazz, főleg ilyen melegben.
2010. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
érdemes lenne ic .-vel utaznod. megérné beruházni rá ebben a melegben!
2010. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok ic-vel menni mert ahonnan megyek ott kis piros megy 1-szer átszálok ott nem áll meg az ic
2010. jún. 13. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nézd meg hól vannak a kocsi kerekei-a kocsi elején és a végén-tehát te ne arra a részre ülj hanem középre.ott nem ráz annyira. én is tapasztaltam milyen rossz.én is kismama vagyok
2010. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!