Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 40. hét után is megindulhat...

A 40. hét után is megindulhat spontán a szülés?

Figyelt kérdés
40 hetes és 3 napos vagyok és még semmi jele, hogy szülnék. Reménykedhetek, hogy megindul magától a napokban, vagy tuti indítani kell?
2011. júl. 7. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármikor beindulhat magától. a babád még jól érzi odabent magát, majd ha ő jönni akar, jön :) akár ma vagy holnap is jöhet. Lehet, hogy nem pontosan akkor volt a megtermékenyülés, amikorra számolták, ezért is "késhet" a baba.
2011. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen. nekem 40 het es 5 nap utan indult meg.

Úgy volt, hogy pentek reggel meginditjak, erre hajnalban úgy döntött, elhagyja az alberletet :)

2011. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is 40+5 naposan indult fájásokkal. :)
2011. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első 40+3 hetesen, a második 41+0 hetesen indult meg. (lányok)


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!!

2011. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 41+3 indult magától:)
2011. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

40+4 és spontán indult.

Reggel még a dokival röhögtünk az NST vizsgálóban azt mondta ebből csak jövőre lesz baba (dec 31 volt).

Este 10-kor megindultak a fájások, irány apáért a szilveszteri buliba aztán a kórházba.

A dokinak lett igaza, reggel 8.25-kor lett meg a lányunk császárral, mert a szentem a kezére meg a lábára tekerte a köldökzsinórt.

6 hónapos múlt, makk egészséges, kiegyensúlyozott, mosolygós baba :)

2011. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm tegnap szült 40+3 hetesen, magától indult. Ma indították volna. Majd írd meg, hogy mikor bújt ki végül.
2011. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1.babám 40 hét+5 naposan beindult magától.

2.babám 40 hét+1 naposan beindult magától.

A 3-ik babámat inditották 40 hét+2 napra szerencsére,igy otthon lehettünk karácsonyra.

2011. júl. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a lányunk 41+0 napra született, spontán, fájásokkal, pénteken délelőtt indult a vajúdás, hétfőn feküdtem volna be, szombat hajnalra megszületett! Szóval megindulhat!
2011. júl. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!