Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megindulhat magától a szülés?

Megindulhat magától a szülés?

Figyelt kérdés

Ma vizsgált a dokim, a méhszájam teljesen zárt. Azt mondta, ha nem jön magától pénteken megindítja. Szerintetek jöhet magától, vagy kicsi az esélye?

40+2 hetes km


2010. máj. 10. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is teljesen zárt voltam ennyi idősen.Másnap megszületett a kislányom.Minden lehetséges.
2010. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nagyon szeretném, ha magától jönne, mert nem vagyok híve a mesterséges dolgoknak. Biztosan oka van, hogy még mindig bent van. Nagyon jól érzi magát :)
2010. máj. 10. 14:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 40+2-re szültem, előtte nep voltam vizsgálaton és ctg-n, semmit nem mutatott, méhszáj teljesen zárt volt. Ehhez képest másnap amikor kicsit vérezni kezdtem, bementünk a kórházba, ahol megállapították, hogy 3cm-re ki vagyok tágulva. Mivel első baba, így hazaküldtek, hogy "tágulgassak", mert ebből 1-2nap, mire baba lesz. 6 óra múlva mentünk vissza, akkor már elég erős fájások voltak, addigra 7cm volt a tágulás, 50percre rá megszületett a kisfiam.

Szóval bármi megtörténhet.

Álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen hamar túl leszek rajta, mert mindenki riogatott, hogy akár napokig is vajúdhatok majd, mert első baba...

Kivétel erősíti a szabályt!:)


Boldog babázást kívánok!

2010. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit nekem is segített :), köszönöm! Remélem az én babám is elindul lassan kifelé.
2010. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szió , én is hasonló cipőben járok, hétfőig várnak jó esetben az indítással amitől rettegek, meg ez az én butaságom de kudarcként élek meg. Tiszta depi lettem,de reménykedek még háthe elindul kislányom egyedül is...

Drukkoljunk egymásnak,hátha az kicsalogatja őket

2010. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem délután az orvosom azt mondta, hogy a baba még nagyon fenn van, méhszáj sem változott, és mégis aznap éjszaka indult meg a szülés.


Megindulhat magától még. Nekem egy nagy, kellemes délutáni séta segített. (ha orvosilag nincs tiltva, akkor ezt ajánlanám, mást nem tanácsos szerintem kipróbálni)

2010. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Engem reggel 8-kor hazaküldött az orvosom, mondván "ebből ma nem lesz baba!". Ahhoz képest, 1 óra múlva elfolyt a víz, 2-kor pedig megszületett a lányom. Úgyhogy simán beindulhat még!

Könnyű szülést!

2010. máj. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!