Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csaszarosok! Tudnatok tippeket...

Csaszarosok! Tudnatok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Csaszarral lesz meg a baba hetfön,es tapasztalatbol tudom,hogy az utofajasok borzasztoak.Mivel enyhithetnem a fajdalmat?Amit a korhazban kaptam ra nem nagyon hatott.
2010. jún. 1. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem inekciót adtak rá.
2010. jún. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem az injekció is bexarás volt, főleg hogy a sejhajomba kaptam és kisugárzott az egész hasamra.

Nekem a férjem hozott be no-spat, sőt két algoflex fortét is bevettem, bár az szoptatós anyáknak nem szabad stb...de a tejci több nap után jött meg, tehát bajt nem csináltam.

2010. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem másfél hét múlva lesz császárom. Utófájás alatt azt érted, amikor kimegy az érzéstelenítő és fáj a vágás helye? Vagy császárnál is vannak görcsök? Eddig ilyenről nem hallottam :(

És bocsánat az off miatt, csak most kicsit megijedtem.

2010. jún. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én panalgorint kaptam a kórházban.hát,valami isteni volt,nagyon gyorsan hatott,nem fájt semmi.csak nem adtak belőle túl sokat és raktároznom kellett.nekem hál istennek nem volt olyan vészes.
2010. jún. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedves 07:37-es!


Vannak ám fájások utána! Nem is kicsit. A műtét után naponta fogsz oxitocin injekciót kapni, hogy a méhed húzódjon visszafele. Plusz ha jól megindul a tejcsi, akkor az első szopizások során is azt fogod érezni, hogy mindjárt megszülsz. Ugyanis annak is van méh összehúzó hatása. Ez elég rendesen tud fájni, hacsak nem veszel be valami jó fájdalomcsillapítót.


Egyébként én nem tudok használható tippet adni, mert nálam sem használt amit a kórházban adtak. Ráadásul én nem tartottam be a nem emelem a fejem utasítást műtét után, úgyhogy 2-3 nap múlva a fejem is úgy fájt, hogy a falat tudtam volna kaparni...

2010. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon vinnék magammal semmit,de a kórházban Contramalt adtak,az jó volt azthiszem.És igen az utófájások a méhösszehúzódások miatt elég rosszak,mert ugy még pluszba a heg is fáj ahogy húzódik össze a méh,nekem rosszabb volt mint előtte az egy perces fájások.
2010. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Első császár után még tűrhető volt,a combomba kaptam napi két oxitocin injekciót,de az nem volt vészes,viszont a másodiknál nagyon fájdalmas volt,ott rengeteg oxitocint kaptam infúzióba,abba belenyomták a fájdalomcsillapítót,algopirint.Az egyik csaj az örzőben allergiás volt az algopirin és társaira és voltarent kapott,azt hiszem ő jobban viselte mint én,neki is második volt!Az algopirin nem használt!
2010. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én algopirint kaptam infúzióban, nekem használt.
2010. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia én is algopirint kaptam infúzióban, rögtön a császár útán és nekem is bevált. Egyébként nekem a fejem jobban fájt mint a hasamon a vágás. Most nemrég voltam kórházban az egyik csajszinak a 2. császára volt és másnap hajnalban olyan erős méh összehuzodásai voltak hogy szabály szerint ordított. Nekem 9 hét múlva meglesz a második császármetszésem.
2010. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem is császár volt az első, szerencsére. És nekem nagyon jó volt, nem fájt egyáltalán semmi. Igen kapsz majd utánna naponta méhösszehúzó injekciót, amit mikor beadtak egyáltalán nem fájt. És semmien utó görcseim, fájásaim nem voltak, pedig már 3. nap megindult a tejcsim. Nekem is mondták, hogy majd akkor fogok érezni rendes szülőfájásokat, de nem így volt szerencsére. Minden fájdalommentesen zajlott le, most megint szülni fogok, kb. 3 hét van még hátra, de remélem ez is császár lesz, és ugyanilyen fájdalommentes mint az első.
2010. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!