Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a parod bent volt a szulesn...

Ha a parod bent volt a szulesnel, utanna meddig maradt meg veled a szuloszoban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 12:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
este 21:25-kor szültem.amég varrtak meg megvizsgáltak,addig maradhatott,aztán kitoltak a folyosóra a rokonokhoz,kb fél órára,aztán megkért a szülésznő mindenkit,beleértve páromat is h menjenek el.
2010. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

16:55 kor született a lányom, utána egy órát varrtak, véreztem a párom kb este 8-ig volt ott.

Majd hazajött és a haverjaival jól berúgtak:-)))

Én a szülőszobán töltöttem az éjszakát, megfigyléás alatt a nagy vérveszteségmiatt, csak reggel kerültem át a rooming-in es kórterembe.

2010. máj. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

16 órakor mentem be a szülőszobára, onnan hívtam, hogy "hátra arc, mert szülünk", előtte ment haza :-)

23:25kor lett meg a lányom.

Hajnal 3 körül ment haza a férjem, engem 8 után vittek fel osztályra, mert

- elájultam, amikor fel akartam kelni,

- nem volt szabad ágy fent.

2010. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a valaszt.
2010. jún. 1. 08:56
 15/16 anonim ***** válasza:
Szt. János kórházban szültem, délben mentünk be a kórházba, este 8- ig vajúdtam, végig belém volt, nem jöttek a toló fájások, betoltak a műtőbe, ő várt a műtő előtt, mikor kivették a babát nekem megmutattÁk és vitték el, a párom ment a csecsemőssel a csecsemőosztályra ott megfoghatta fényképezte a lányunk, nézte ahogy mérik öltöztetik stb., majd jött vissza a szülőszoba elé, engem kitoltak jött gelem a szobába, és ott volt velem éjfélig mutatta a képeket a lányunkról, majd másnap délben hozták ki lányom mikor már felálhattam. Párom reggel6 este 8 ig bent volt, bármi jöhetett látogatni be a szobába! Szuper kórház, szülőszoba szép modern, káddal tusolóval wcvel stb, ha lányt vársz rózsaszín, ha fiút, kék szülőszobába kerülsz! Mindenkinkedves segítőkész volt!
2010. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
De jo lenne ilyen korhazba szulni!Kar hogy nagyon messze van!
2010. jún. 3. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!