Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lehetett ez? Ugye nem...

Mi lehetett ez? Ugye nem kellett volna bemennem a kórházba?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a dokimnál, aki megvizsgálta a méhszájamat (C:2011), elmondta, h nagyon szépen beékelődött a baba, szerinte hamarabb szülünk, mint jövő hét szerda (akkorra vagyok uis kiírva), és mert jó mélyen is van már a pici, gyorsan meglesz (ebben bízom én is). Teljesen jó lett az NST is, megnyugodva jöttem ki. Viszont rá két órára elmentem mosdóba, és a tisztasági betétemen barna "trutymót" találtam. Nem hinném, h a nyákcsap volt, mert annak sztem nem ilyennek kell lenni. Ez tényleg olyan trutyi volt, másképp nem tudom megfogalmazni. Nem volt síkos vagy nyálkás, és a színe olyan barna, mint amikor barnázgat az ember. Elég sok jött ki, de késő estére elmúlt. Ja, és jött egy nagyon pici élénk színű vmi is, mint egy picurka alvadt vér (lencsényi méretű).

Megijedtem, de nem volt időm ezzel nagyon foglalkozni, mert baleset történt a családban. Mire tudtam erre is figyelni, elmúlt. A baba mozog azóta is (már amennyit még ilyenkor...), nincsenek fájásaim, max éjszaka egy pici jósló. Nagyon nehéznek érzem a testemet, nem könnyű mozdulni, de ez természetes. Szóval nem hinném, h baj lenne.

Szerintetek ez csak a vizsgálat miatt volt? Vagy be kellett volna rohannom a kórházba? Vagy csak készülődünk a szülésre?

Volt már másnak is ilyesmi vizsgálat után?

Bocs a hosszú előzményekért, és előre is köszi a válaszokat!


2008. okt. 21. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is így kezdődött, és nemsokára mehettünk a kórházba, mert ki akart jönni a pocaklakóm, megnézni milyen idekint. :-)


Csomid legyen összekészítve és, ha megoldható már ne maradj egyedül :-)


Gyors és problémamentes szülést :-)

2008. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Én most jöttem ki a kórházból..és amiket ott hallottam az alapján be mehetsz...most!

A trutymó bizi lehetett a nyákcsap, a többi pl az alvadt vérdarab miatt , mivel valószínű kinyílott a méhszájad jobban..lehetett akár a lepény egy darabja is..jobb megnézetni, mert ezt itt nem fogja eldönteni senki..legfeljebb megint haza jösz, de ne a végére legyen gond ezmiatt.

2008. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr is hány hetes vagy? Gondolom már lassan itt az idő. Szerintem a nyákcsap volt, nem mindenkinek egyforma. Szerintem ha bármi lenne akkor most már beindulna a szülés. Ha érzed a babó mozgását addig nem hiszem hogy baj van. Nemsokára szülni fogsz! :) Boldog babázást!
2008. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem a nyákdugó kezd távozni nekem is igy kezdödöt meg vizsgált az orvosom és utána este nekem is barnás volt éjszaka mikor el mentem a mosdoba már nyálkásabb volt és mikor hajnalba ujra el mentem akkor távozott a szülés még nem indult be ,nekem beinditoták de nem azért mert távozot a nyákdugo.általában nem jár egyböl a szüléssel .De érdemes mondani a dokinak,és ö megmondja mi a köv lépés .3 hós babás
2008. okt. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!