Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka aki az...

Van itt olyan anyuka aki az első terhessége során érezte hogy a babája előbb fog jönni? Ha igen akkor válaszoljon az alábbi kérdéseimre.

Figyelt kérdés

1. Voltak érzéseid hogy előbb jön a baba? igen - nem

2. Miért gondoltad hogy előbb jön: nagy volt a hasad, már nehezen viselted a terhességed, a baba biometriai adatai alapján nagyobb volt mint az utolsó menstr.idő számítás szerint ...stb.

3. Előbb jött valóban? igen - nem

4. Ha előbb jött mennyivel jött előbb?

5. Használtad-e az alábbi szereket vagy szerek közül valamelyiket ( málnalevéltea, homeopátiás szerek, egyéb)

6. Császár volt vagy természetes?


Köszönöm szépen a válaszokat.


2010. máj. 24. 19:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

1, igen

2, hatalmas has, mar sehogy nem volt jo, a baba is nagy volt

3, igen

4, 12 nappal elöbb jött

5, semmit nem hasznaltam

6, termesztes

2010. máj. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

00:03-as vagyok

Zöldes folyásom is volt és a babánál streptococcus B-t állapítottak, meg. Nem hiszem, hogy összefüggésben van a szeméremcsonti fájdalommal, mert most is borzasztóan fájt a csontom meg mindenem és mégsem született korábban a tesó. Viszont ő már természetesúton született. A szeméremcsonti fájdalom a tágulás jele, kevesebb ideig fog tartani az intenzí vajúdás és az csak jó. A kicsi babákat nem minden esetben engedik megszületni, inkább császároznak, ami a bébikre nézve nem biztos, hogy olyan rossz. De a gátseb sem egy leányálom. A legjobb az lenne, ha a megfelelő időben, gátvédelemmel tudnál szülni.

2010. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

00:03-as: Igen mostmár én sem akarom hogy hamarabb jöjjön a kicsi, inkább várja ki a maga idejét és történjen minden komplikációmentesen. A szeméremcsontifájdalomnak mostmár örülök, ha valóban tényleg azt jelentheti hogy így a vajúdás ideje rövidebb lesz. :)

Nemsokára megyünk újból 4 D-re, mert a dokim nem igazán nyugtatott meg legutóbb, mikor kiderült hogy valamivel több a magzatvíz és hogy bélgáz volt a beleiben, amire nem tudott semmit mondani a doki hogy mitől lehet...

A 4 D-n legalább megtudom hogy mekkora stb, már nagyon várom.

Hál istennek én nem érzékelek problémát a folyásommal (fehér színű) kicsit több mint terhesen de állítólag ez normális, nincs viszketés semmi ilyesmi...


remélem minden rendben lesz szülésig.

2010. máj. 28. 09:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!