Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka aki az...

Van itt olyan anyuka aki az első terhessége során érezte hogy a babája előbb fog jönni? Ha igen akkor válaszoljon az alábbi kérdéseimre.

Figyelt kérdés

1. Voltak érzéseid hogy előbb jön a baba? igen - nem

2. Miért gondoltad hogy előbb jön: nagy volt a hasad, már nehezen viselted a terhességed, a baba biometriai adatai alapján nagyobb volt mint az utolsó menstr.idő számítás szerint ...stb.

3. Előbb jött valóban? igen - nem

4. Ha előbb jött mennyivel jött előbb?

5. Használtad-e az alábbi szereket vagy szerek közül valamelyiket ( málnalevéltea, homeopátiás szerek, egyéb)

6. Császár volt vagy természetes?


Köszönöm szépen a válaszokat.


2010. máj. 24. 19:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

1. igen

2. A 28. héten voltunk 4D ultrahangon, akkor kb 2 héttel fejlettebb volt a babám a mért adatok alapján, mint ahogy a menstruációm alapján számoltuk. És nagyon nagy hasam volt már a vége felé. (szépen ki is repedt a pocim... :()

3. igen

4. 35. héten született meg

5. semmi ilyesmit nem használtam

6. természetesnek indult, császárral végződött

2010. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
19:43-as: első baba volt? Végül miért kellett császározni?
2010. máj. 24. 19:49
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Mert nagy volt a hasam, másképp fájt a mellem, elkezdett fájni a hónaljam, és valahogy úgy éreztem, hogy ez a baba nem lesz bent tovább. UH méretei szerint kisebbre is saccolták, mint valójában lett.

Igen, előbb jött, 38. hét után.

Nem használtam semmi ilyet.

Természetesnek indult, végül nem fordult be a baba a szülőcsatornába, igy császár lett.


Szivesen :) Miért? Milyen összefüggéseket keresel?

2010. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

1) igen

2) nagy babának ígérkezett

3) igen

4) több, mint 4 héttel, pedig nem volt elszámolva a kiírás

5) nem volt rá idő, a következő héten kezdtem volna

6) természetes

2010. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

19:49-es: Nekem minden ultrahangos vizsgálaton 1 olykor 2 héttel is idősebb volt a biometriai adatai alapján mint az utolsó menstr. id. számítása alapján. A hasam óriási. Egyre több fizikai kellemetlenséget érzek: szeméremcsont fájdalom, mellfájdalom, hónalj fájdalom, hasfeszülés. Mindenki azt mondja a hasamra hogy már akkor mintha most szülnék. És egyre biztosabbnak érzem hogy előbb fog jönni...


A fentiek alapján reménykedem hogy 1-2 héttel előbb akar majd kibújni. :)


És neked elfolyt a magzatvízed vagy honnan tudtad hogy szülés lesz?

2010. máj. 24. 19:58
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


19:43-as vagyok.


Hajnalban elkezdett szivárogni a magzatvíz, reggel bementünk a kórházba. Nem akartam tágulni, és nem jöttek a fájások, pedig egész nap oxitocinoztak. Estére pedig leesett a babám szívhangja. Ekkor mondta a dokim, hogy ennyi volt, nem várhatunk tovább, irány a műtő.

2010. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja és igen, első baba volt.

(19:43)

2010. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

1.igen

2.igen, igen és igen

3.nem, 1 nappal túlhordtam

4.-

5.málnalevéltea

6. természetesnek indult, sajnos végül császár lett

2010. máj. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
19:49 vagyok. Nekem csak fájásokkal kezdődött, a nyákdugó ment csak el, viz csak kórházban burokrepesztéssel.
2010. máj. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

1.igen

2.csupán megérzés,május elején mondtam a dokinak h jul.18-án fogok megszülni,de csak kinevetett

3.igen

4.júl.18-án született meg,és aug.6-ra voltam kíirva

5.nem

6.természetes

2010. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!