Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka aki az...

Van itt olyan anyuka aki az első terhessége során érezte hogy a babája előbb fog jönni? Ha igen akkor válaszoljon az alábbi kérdéseimre.

Figyelt kérdés

1. Voltak érzéseid hogy előbb jön a baba? igen - nem

2. Miért gondoltad hogy előbb jön: nagy volt a hasad, már nehezen viselted a terhességed, a baba biometriai adatai alapján nagyobb volt mint az utolsó menstr.idő számítás szerint ...stb.

3. Előbb jött valóban? igen - nem

4. Ha előbb jött mennyivel jött előbb?

5. Használtad-e az alábbi szereket vagy szerek közül valamelyiket ( málnalevéltea, homeopátiás szerek, egyéb)

6. Császár volt vagy természetes?


Köszönöm szépen a válaszokat.


2010. máj. 24. 19:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

1. igen

2.nagy volt a hasam, de nagyon nagyon jol viseltem.

Mintha nem is lettem vl=olna terhes.\

3.igen

4.38.het

5.malnelevel a vajudasnal

6.termeszetes uton 42 ora alatt :S

2010. máj. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

1., igen

2., Doki is és a védőnő is azt mondta, hogy nagy a baba. Hatalmas hasam volt, igaz, nagyon sokat is híztam.

3., 13 napot túlhordtam

5., Ittam a teát és a bogyókat is szedtem.

6., Megindították a szülést, de a babámat ez sem érdekelte, Ő bent akart maradni. Császároztak.

2010. máj. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

1, igen

2, egyszerűen úgy éreztem, hogy szülni fogok és a szemérem csontomnál borzasztóan fájt.

3, igen

4, 32 hetes volt a baba

5, gyógytea keverék, de nem ilyen jellegű volt a probléma, fertőzés volt,mint kiderült, sajnos az orvosok nem vizsgáltak meg, amikor a panaszaimat elmondtam

6, császármetszés

2010. máj. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Eléggé elszomorít, hogy a válaszadók nagyobb százaléka végül császárral hozta világra a gyermekét. Én nagyon félek/tartok a császártól jobban mint a természetes szüléstől.
2010. máj. 26. 07:31
 15/23 A kérdező kommentje:
00:03:as válaszoló: megkérdezhetem hogy milyen fertőzésed volt, illetve hogy milyen panaszaid voltak? csak mert nekem is nagyon fáj a szeméremcsontom, de másban nem vettem észre kórosat.
2010. máj. 26. 07:32
 16/23 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem, okt. 25-28. körülre voltam kiírva, 14-én voltunk UH-on, és a doki is azt mondta, 28-án jöjjünk vissza UH-ra, azt meglátjuk, mi lesz, szerinte későbbre lesz. Ez volt kb délben. Na, este mehettünk vissza, 15-én hajnalra meglett a baba, nem számítottam rá...

Nem használtam semmit, és természetes úton szültem.

2010. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

1. igen

2. Anyukám, két testvérem 37-38 hétre szült. Úgy éreztem ez családi vonás.

3. igen

4. 37 hét

5. nem, semmit

6. természetes

2010. máj. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem első terhességem, és érzem hogy előbb jön majd, szerintem 1-2 héttel! Sajnos nem tudok megmaradni a seggemen, 35 hetesen még mindig biciklizek meg ilyesmi, és igy gondolom kevésbé érzi ott bent jól magát a törpe!

Persze lehet hogy nem igy lesz.....

2010. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

1. igen

2. 31. héttől voltak jóslófájásaim, nem is kicsik, 38. héten elkezdett nyílni a méhszájam és 39 hetesen teljesen érett volt a lepény! Innentől bennt feküdtem a kórházban!

3. nem

4. egy kerek héttel később

5. mindent kipróbáltam ( + homeopátia)

6. természetes és gyönyörű :-)


Szép szülést ha előtte állsz!

2010. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

1. igen

2. a baba az uh alapján 2 héttel kisebb volt a kiírt időpontnál, mégis úgy éreztem hogy előbb jön, ne kérdezd miért...

3. igen

4. 2 héttel

5. megvettem, de nem volt idő rá:)

6. császár

2010. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!