Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy látod, milyen a szülesek...

Hogy látod, milyen a szülesek társadalmi megítélése ma? Mit gondol a társadalom a császáros és a sima szulesekröl?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi a ti kornyezetetekben melyikrol hogy vélekednek.
2017. júl. 30. 09:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos sokan a császáros szülést, nem tartják igazi szülésnek, nekem is volt rossz élményem, meg beszólogatás...pedig én természetes szülésre készültem, de az élet közbe szólt és hellp szindróma miatt 33. héten meg kellett, hogy császározzanak, életmentő volt.😭
2017. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez nem az a hely. Provokatív kérdéseken MINDIG összejön a veszekedés.
2017. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%
Sok az indokolatlan császár. Siet a doki, hogy beleférjen a munkaidőbe vagy eleve a kismama előre fizet, nehogy odalent vmi legyen, aztán apunak már nem jó... Tisztelet a tényleg életmentő kivételeknek. Nekünk sikerült megúszni és én nagyon örülök is neki. Hogy ezt ki hogy ítéli meg, pont nem érdekel.
2017. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18%

"eleve a kismama előre fizet, nehogy odalent vmi legyen, aztán apunak már nem jó"


az teljesen elképzelhetetlen, ugye, hogy a kismama azért fizet előre, mert esélyét sem akarja megadni semmi komplikációnak, ugye???



amúgy tessék, kérdező, idézetjelben a válasz... a császárt még mindig elítélik, mert csak. Ha nem kerülne 8X annyiba, mint egy természetes szülés, a dokik is megmondhatnák, hogy biztonságosabb. Nem azt mondom, hogy jobb, mint egy természetes, komplikációmentes szülés, mert annál semmi sem jobb. Csak senki sem fogja, senki sem tudja garantálni, hogy az a szülés komplikációmentes lesz. Ha 'kiveszik', biztosan nem szorul be, nem kell vákum, nem lesz oxigénhiányos. Az, hogy anyuka lassabba épül fel... hát, nekem ennyit megért a gyerekem egészsége

2017. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%
csaszarom volt,programozott,de muszáj volt a fekvése miatt.sose volt emiatt negatív tapasztalat, nem érzem kevesebbnek magam.fantasztikus a kapcsolatom a gyerekkel.aki lenez egy csaszarost az csak magáról állít ki szegénységi bizonyítványt.
2017. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!