Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy látod, milyen a szülesek...

Hogy látod, milyen a szülesek társadalmi megítélése ma? Mit gondol a társadalom a császáros és a sima szulesekröl?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi a ti kornyezetetekben melyikrol hogy vélekednek.
2017. júl. 30. 09:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Elég szégyen, hogy társadalmi megítélésről kell beszélni. A császár ma már rutin, rekord alacsonyan van a gyermekhalandóság (többek között ezért is). Mindenki hadd döntse el, hogy szeretne szülni, és ne a pletykafészek, roppant elfoglalt (LOL) anyukák döntsék el, hogy a másiknak mit kéne/kellett volna csinálnia...
2017. júl. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Már miért kellene társadalmi megítélés? Ez két út a születéshez. Aki ezt nem fogja, az ne is ítélkezzen.
2017. júl. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%

Mivan ???

Szerencsere abban a tarsadalomban elek, aminek az ilyen te feled nem tagja ... itt mindenki a sajat dolgaval foglalkozik, javaslom neked is!

2017. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Rossz szó a megítélés valóban, cseréljük ki véleményre.

3as te mi a franctol vagy ennyire frusztrált?

2017. júl. 30. 10:52
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
De sajnos mindegy, minek hívod. Ha más szüléséről valakinek véleménye van, az semmivel sem másabb.
2017. júl. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

De miért ne lehetne véleménye bárkinek bármiről? ?? Főleg egy ilyen névtelen oldalon végképp.

Miért kell ilyen csokotten hozzá állni egy témához.

Amúgy nem muszáj válaszolni mindenkinek, aki nem akar

2017. júl. 30. 11:03
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Jó, nem tudom, mikor jártál ezen az oldalon. De csak keress rá, arra, amit te is kérdeztél. Akkor majd megérted, miért provokáció a kérdésed. A csököttségről ott majd olvashatsz. :)))
2017. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Terjedőben vannak a szülesre képtelen nők génjei, ami a császár számának további növekedését okozza. Az orvostudomany szerint még nem vészes a tendencia, de kb ott leszünk mint a migránsokkal, hogy lassan kihal a fehér nép, ez esetben meg a természetes szülesre valo kepesség lesz kisebbségben.


Igazábol én csak az indokolatlan ill mondvacsinalt indoku császárt itelem el, ami bőven van.

2017. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát akkor a szint megvan, azt hittem lehet kulturáltan beszélgetni de ezek szerint ez nem az a hely.
2017. júl. 30. 12:48
 10/15 A kérdező kommentje:
8as ezt én is olvastam egy cikkben
2017. júl. 30. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!