Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csajsziik! Tudtok szülés...

Csajsziik! Tudtok szülés indító praktikákat? Ami be vált nektek esetleg? 😊

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 13:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Off engem is érdekel ne haragudj!:)
2017. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én az utolsó két napban wasabi-s bundás földimogyorót ettem, de nem tudom ez segített-e :D

Még a nagytakarítást szokták mondani..

Nekem az utolsó napjaim sok sok gyaloglással teltek az NST miatt meg a bevásárlás, cipekedés, főzés miatt.


Amúgy a spermát is szokták mondani, hogy az együttléttel beindíthatják - azaz "sürgethetik" a szülést. De ezzel vigyázni kell, mert ha már nyitva vagy és párodnak bármilyen lappangó fertőzése van amiről nem tud, gondot okozhat.

2017. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen , eddig mindenki a szexet javasolta leginkabb ,hogy az tutira segit.. csak az a baj ,hogy mi a parommal egesz terhesseg alatt eltunk nemi eletet.. a mai napig is..eppen ezert kicsi a valoszinusege,hogy segit 😕 pedig tenyleg napi szinten egyutt vagyunk ,hogy hathaa... de semmi.😐😐
2017. jún. 28. 13:38
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
nekem masfel liter barackle inditotta be(nem mertem a rendes babakoktelt meginni, csak ezt)
2017. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
46%

Ami nem vált be: szex, tonik, fahéj, váltófürdő, csípős étel, takarítás, lépcsőzés 😓

Egy valami segített, de az sem biztos: a front. Júliusban szültem nagy vihar volt akkor éjjel. De már a kiírt időpont utáni 7. nap volt az a NAP!

Kitartást Neked, együttérzek! :)

2017. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A 42. héten szültem. Mindent kipróbáltam, amiről csak hallottam. Lépcsőzés, szex, bútorpakolás, csípős kaja, stb.

Semmi nem segített.

2017. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1 deci vorosbor. Hetfon unnepeltuk a szulinapom, hajnalban rendszertelen osszehuzodasaim es hasmenesem lett, furdes kozben elmultak. Csutortokon raprobaltam ujra, megint 1 decit megittam (ennyit vaspotlas miatt is lehet 1x-1x, bar en egesz babavaras alatt csak ezen a ket napon ittam), megint rendszertelenek jottek hajnalba , es hasmenes, de ezuttal nem multak el. Del korul ket reszletben tavozott a nyakdugo, addigra 7-15 percenkent jottek az osszehuzodasok. Fel 4-kor szivarogni kezdett a magzatviz, lealltak a rendszertelenek, mar azt hittem, csak bepisiltdm. 6-kor ujra beindultak, ezuttal rendszeresen, 3-4 percesekkel mentunk be a korhazba 9-re, masnap reggel 5 utan szuletett meg.
2017. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Szia! Másfél evőkanál ricinusolaj (patikában kapható), lehetőleg este vedd be, és igyál jó sok 100%-os sárgabarack levet, mert az olajból hasmenésed lesz, így a baracklevel a káliumot tudod pótolni. Én este megittam, egész éjszaka hasmenésem volt és kora reggel elfolyt a magzatvíz, és igy még a beontest is meg lehet úszni 😉
2017. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Oxitocin! Bekötötték, 4 óra múlva megszületett... :D
2017. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

oxitocin, burokrepesztés. nekem csak ezek jöttek be.


38. héten 1333-as méhszájal engedett haza hétvégére a doki, hogy adjunk bele mindent, és ha folyik a víz, siessek vissza. még 9 napig nem történt semmi, amikoris a toxémia miatt nem tudtak tovább várni az indítással.

2017. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!