Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok erről az NST...

Mit gondoltok erről az NST eredményről? Mennyit időt jósoltok még nekünk? 37+5 hkm

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 11:48
 1/7 A kérdező kommentje:
2017. jún. 28. 11:50
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből lehet bármi. Nekem is volt ilyen, 37 hetesen, végül 39+6 napon szültem. :)
2017. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló volt, 40. hétre szültem :)

Amúgy az NST nem nagyon tud jósolni, csak mutatja, hogy "működik a méh".

Hallottam olyat, hogy valakinek abszolút nyugis volt az eredmény, de pár óra múlva elkezdődtek a fájások.. Szóval.. :D

2017. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyon beijedtem amikor megláttam az eredményt, múlt heten még teljesen lapos volt szinte az NST alul.


Most, hogy itt a vége kezdek pánikolni rendesen :S

2017. jún. 28. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj. Az utolsó hónapban vegig voltak jóslófájásaim, rengeteget keményedett a hasam, a kiirt nap után 6 nappal inditani kellett a szülést
2017. jún. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nagyon ügyesek vagytok! A 37. héten már túl vagytok szóval most már minden rendben van! :)

Bármit csinálsz, bárhova mennél hosszabb útra, legyen nálad a kórházi csomagod és a papírok :) Az a biztos.

(Én moziba is csak kerületi moziba voltam hajlandó menni utolsó héten :D )

2017. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet belöle következtetni. Én egy hònapja szültem a màsodikat és a születése elött egy òràval enyhe méhösszehúzòdàsnak mutatta az elég kemény fàjàsokat
2017. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!