Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valaki hazaviszi a méhlepényt?

Figyelt kérdés
És fát ültet belőle. Csak nekem gusztustalan? Most láttam egy csoportban, hogy anyuka fát ültetett a lepényre.

2017. ápr. 6. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%

Elég gusztustalan számomra is.

De az ő dolga, a lényeg hogy én nem láttam.

2017. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Azt gondolom., hogy magánügy.
2017. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem rosszabb, mint vesekovet orizgetni, mutogatni.
2017. ápr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Az övé,azt csinál vele amit akar.

Más a fogát örizgeti,más meg a rokonai hamvait a polcon.

2017. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Arrol is volt cikk, hogy van akik szerint egeszseges megenni. Hazaviszik szules utan es megsutik....agyrem.

Ilyen vegletes dolgokat az igazi osanyak csinalnak, komolyan normalis intelligens nobol ilyet nem nezek ki.

2017. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Szíve joga, én nem tenném. Számos kórházban ezt nem preferálják, sőt szerintem alig akadhat ilyen, nyilván lerendezik úgy, hogyha valakinek erre van igénye (nyilván érdeklődik utána terhesgondozás alatt), annak javasolják, hogy ne szüljön náluk, ennyi. Amúgy is, mégis hogyan? A szülő nő nyilván nem ballag el vele, vagy apuka kimenekíti egy skálás szatyorban a cuccot és berakja a hűtőbe, míg anyukát is kiengedik és virágfonattal a hajukban hozsannára együtt elültetik? Nem ítélek én el senkit, mindenki tegyen úgy, ahogy jólesik neki, bár ez valóban kicsit megmosolyogtat. Ha valaki otthon szül még oké (ez megint más téma), node kórházban a 21. század minden vívmányát kihasználva ilyen alterbiohippi természettudatost játszani szerintem nevetséges, de ez az én véleményem. Olyanról olvastam, hogy természeti népeknél szokás kiszárítani és az anya ezt megeszi a lábadozás időszakában, de az ugye megint más dolog, ez itt Európa és egy kismama sincs 201-ben arra rászolrulva, hogy ilyen formában vigye be azokat a tápanyagokat, amik abban megtalálhatóak. Az is teljesen egyértelmű, hogy az állatvilágban mindennapos, hogy ellés után megeszi a mama a cuccot, szüksége is van rá, nyilván inkább a vadonélő ragadozóknál/húsevőknél van ez, de másutt is előfordul. Amúgy szerintem a legtöbb kórház ezt simán elutasítja és ha nagyon akarja simán megoldja hivatalosan, hogy jogilag se köthessen bele az anya, teszem azt kórházi hulladéknak minősíti, amit ugye nem köteles kiadni.
2017. ápr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
úgy tudom kozmetikumot is csinálnak belőle, de arról már én is hallottam, hogy van aki megeszi... ha valakinek gusztusa van hozzá akkor tegye amit szeretne!
2017. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
jav: 2017-ben :D
2017. ápr. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Mik vannak! :D sztem gusztustalan.
2017. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Én ismerek olyant, aki megette. Ő tudja,de én aztán semmiért nem vinném haza.
2017. ápr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!