Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy minden előzetes "jel" nélkül hirtelen beindult a szülés?

Figyelt kérdés
Keddre vagyok kiírva, de a hasam még fenn van, tegnap voltam dokinál, azt mondta hogy a méhszájam még teljesen zárt, nem távozott nyákdugó, a kislányom odabent meg vígan balettozik. A mai hidegront se hozta meg a babát. Ami az egyetlen jele a közelgő szülésnek a rendszertelen alhasi menstruációs fájdalmak, de ezek is elég ritkák. Mit gondoltok megszülhetek attól még a napokban?
2008. okt. 17. 09:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
megint 3. válaszoló vagyok: nekem pl nem nagyon voltak jósló fájásaim, sőt reggel 5ig egyáltalán nem voltak rendszeres fájásaim, tehát nekem ez se jött be hogy figyelem hány percenként jön
2008. okt. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy válaszolt!:)
2008. okt. 17. 10:58
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia.Én mára vagyok kiírva.Úgy néz ki,hogy a front sem hozta meg a kisasszony kedvét,hogy kibújjon.Néha keménywdik a pocim,de ennyi.Se jósló fájás,se nyákdugó és szerdán még teljesen zárva voltam,de azt mondta a doki,ez mind nem jelent semmit."Egyik percről"a másikra változhat minden.Ja,a leányzó elég virgonc.Várom már,hogy változzon a helyzet:-)
2008. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én is keddre vagyok kiírva és nekem sincsenek szülésre utaló érzéseim, "jeleim". :) A méhszájam nekem is zárt, úgyhogy csak remélem, hogy azért rendes időben fog megérkezni. Kicsit félek a túlhordástól!! Pedig nekem kisfiam lesz és azt mondták, ők jobban szeretnek késni! Majd meglátjuk, van még 4 napunk!! Szorítok neked is!!!
2008. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!