Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy minden előzetes "jel" nélkül hirtelen beindult a szülés?

Figyelt kérdés
Keddre vagyok kiírva, de a hasam még fenn van, tegnap voltam dokinál, azt mondta hogy a méhszájam még teljesen zárt, nem távozott nyákdugó, a kislányom odabent meg vígan balettozik. A mai hidegront se hozta meg a babát. Ami az egyetlen jele a közelgő szülésnek a rendszertelen alhasi menstruációs fájdalmak, de ezek is elég ritkák. Mit gondoltok megszülhetek attól még a napokban?
2008. okt. 17. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia megszülhetsz idöben:)Nekem az elsö hirtelen indult csak a vajudás volt hosszabb.Ugy értem hogy elment a magzatviz és a fádalom csak utána jelentkezett.Én sajna pont az ellenkezöjén parázom hogy korábban fog jönni mert már volt egy koraszülésem.Szoval ne aggodj egyik pillanatrol a másikra is megindulhat
2008. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2008. okt. 17. 09:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem távozott a nyákdugo este 1/2 8 körül és 1/2 9 körül mentem be mert véreztem és féltem nehogy gond legyen.olyan 10 körül kezdődtek a fájások..A pici egészen aktív volt szinte végig!
2008. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm, hogy válaszoltál:)
2008. okt. 17. 09:36
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szia. nekem pl semmi jele nem volt előre. én aznap szültem amikor ki voltam írva. bár előző este bevetettünk pár praktikát párommal. nekem azt mondta a doki hogy még min 1 hét mire kibújik a kisasszony. aztán éjjel 2kor elment a magzatvíz és reggel fél 7re megvolt a kislányom (első baba) és tényleg az ég világon semmit nem éreztem hogy mikor jön, nekem még menstruációs görcseim se voltak.
2008. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mik voltak ezek a praktikák? És köszönöm a választ:)
2008. okt. 17. 09:42
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A szeretkezés az pl. egy ilyen praktika:)
2008. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok.Nagyon szívesen.Úgy hallottam a mell izgatására oxitocin termelődik az pedig beindítja a szülést.De ez nem törvény,de talán egy próbát megérhet.A szeretkezés is jó hiszen méhösszehúzódások lesznek az orgazmus következtében.
2008. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam ugyanez a helyzet, csak én csütörtökre vagyok kiírva! Ma voltam NST-n, s megemlítettm az orvosomnak, hogy jóslófájásaim voltak tegnap, de ez igazán nem is fájás volt, inkább olyan "mindjárt megjön-érzés". Nekem is rendszertelenek ezek. Azt mondta, hogy ha órákon keresztül érzem, 6-8 percenként, akkor irány a kórház. Azt is hozzátette, hogy a jóslók jelentkezhetnek 1-2 nappal, de akár 2 héttel szülés előtt is. Úgyhogy most figyelgetem ezeket, de ma még nem jelentkeztek... Nekem is kiscsaj lesz amúgy! Kitartás Neked is! :-)
2008. okt. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
3. válaszoló vagyok. Hát a kiírt nap előtti estén párom csinált egy jó forró habos fürdőt, beleültünk egy kicsit és csak úgy pihiztünk. aztán a pihi után szeretkeztünk egyet. kb éjfél fele lefeküdtünk aludni és mint már említettem 2kor elment a magzatvíz:)
2008. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!